11.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 8, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (13/1 και 14/1) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (13/1 και 14/1) στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίας Άννας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
 
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 13/01/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
4. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 13/01/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
5. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Ανθούσας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 14/01/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κερατέας Κυριακή 14/01/18 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 14/01/18 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
Β Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 13/01/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
 
10. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Ραφήνας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
 
12. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
13. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 14/01/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
14. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 14/01/18 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
15. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 14/01/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
16. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αφιδνών Κυριακή 14/01/18 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Κουβαρά Σάββατο 13/01/18 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Διονύσου Σάββατο 13/01/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
19. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αυλώνα Κυριακή 14/01/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Γραμματικού Κυριακή 14/01/18 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
21. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Συκαμίνου Κυριακή 14/01/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
22. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γέρακα Κυριακή 14/01/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
23. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 14/01/18 15:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
Α Όμιλος Νέων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βάρης Σάββατο 13/01/18 10:00    
25. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 13/01/18 10:00    
26. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 13/01/18 10:00    
27. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 13/01/18 10:00    
Β Όμιλος Νέων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 13/01/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
29. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γέρακα Σάββατο 13/01/18 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ.  
30. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 13/01/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.  
31. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 13/01/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
Γ Όμιλος Νέων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 13/01/18 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
33. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 13/01/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
34. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Αγίας Μαρίνας Σάββατο 13/01/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ.  
35. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 13/01/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
Δ Όμιλος Νέων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 13/01/18 09:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
37. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καλάμου Σάββατο 13/01/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.  
38. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 13/01/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
39. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 13/01/18 10:00    
Α Όμιλος Παίδων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 14/01/18 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
41. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 14/01/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
42. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 14/01/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
43. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κερατέας Κυριακή 14/01/18 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
44. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Κυριακή 14/01/18 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
Β Όμιλος Παίδων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΜΑΡΚΟ Γέρακα Κυριακή 14/01/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.  
46. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 14/01/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
47. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κουβαρά Κυριακή 14/01/18 10:00 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.  
48. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Ανθούσας Κυριακή 14/01/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.  
49. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 14/01/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
Γ Όμιλος Παίδων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 14/01/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.  
51. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Διονύσου Κυριακή 14/01/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
52. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ραφήνας Κυριακή 14/01/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
53. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 14/01/18 10:00    
54. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 14/01/18 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Δ Όμιλος Παίδων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 14/01/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
56. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 14/01/18 10:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
57. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 14/01/18 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
58. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 14/01/18 10:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β.  
59. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 14/01/18 12:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.  
Α Όμιλος Παμπαίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 13/01/18 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
61. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 13/01/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
62. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βούλας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ.  
63. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αναβύσσου Σάββατο 13/01/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
64. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 13/01/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
66. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 13/01/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
67. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 13/01/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
68. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
69. ΜΑΡΚΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 13/01/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ.  
71. ΑΝΟΙΞΗ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 13/01/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
72. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
73. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Μαραθώνα Σάββατο 13/01/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Σάββατο 13/01/18 11:00 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
75. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
76. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νέων Παλατίων Σάββατο 13/01/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
77. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 13/01/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
78. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 13/01/18 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
Α Όμιλος Junior
(10η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Κυριακή 14/01/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
80. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 14/01/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
81. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Κυριακή 14/01/18 12:30 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.  
82. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 14/01/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
83. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κερατέας Κυριακή 14/01/18 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
Β Όμιλος Junior
(10η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 14/01/18 00:00    
85. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βoca Αrena Κυριακή 14/01/18 10:00 ΡΙΖΟΣ Δ.  
86. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Planet Cosmos Κυριακή 14/01/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
87. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 14/01/18 12:30 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
88. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 14/01/18 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
Γ Όμιλος Junior
(10η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 14/01/18 10:00 ΝΙΚΑΣ Γ.  
90. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 14/01/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
91. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ανθούσας Κυριακή 14/01/18 12:30 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
92. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Δροσιάς Κυριακή 14/01/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
93. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 14/01/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
Δ Όμιλος Junior
(10η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 14/01/18 00:00    
95. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 14/01/18 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
96. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Συκαμίνου Κυριακή 14/01/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
97. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Νικολακάκη Κυριακή 14/01/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
98. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Πολυδενδρίου Κυριακή 14/01/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.

Related posts

Τα αποτελέσματα της Τετάρτης (29/3) σε Α’ και Β’ ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Η δήλωση του προέδρου της ΕΠΣΑΝΑ Δημήτρη Γιαρένη σχετικά με τις εκλογές της ΕΠΟ

Abola Team 2

ΕΠΣΑΝΑ: Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής

Ρένος Γιαμπουράς