Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (13/1) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββάτου (13/1) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/01/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 2-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 0-2
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 13/01/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-2
6. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.  
7. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
9. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-2
10. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 0-1
11. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
12. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 2-1
13. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/01/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-5
15. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-0
16. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/01/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1-1
17. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/01/18 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-2
18. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 13/01/18 15:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-2
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/01/18 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 1-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-1
22. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/01/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 8-2
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-3
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/01/18 09:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-1
26. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/01/18 09:00 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-0
27. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/01/18 11:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-1
28. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-0
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 13/01/18 09:45 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-3
30. ΠΕΥΚΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 13/01/18 17:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π.  
31. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/01/18 17:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
32. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 18:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
33. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/01/18 19:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 09:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-5
35. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 13/01/18 10:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 5-1
36. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/01/18 11:00 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-1
37. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/01/18 11:45 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. Αναβλήθηκε
38. ΡΟΥΦ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/01/18 17:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/01/18 10:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 2-2
40. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/01/18 12:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-4
41. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 13/01/18 20:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/01/18 09:30 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-3
43. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/01/18 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-1
44. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/01/18 11:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-0
45. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/01/18 17:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
46. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 17:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/01/18 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-1
48. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 19:45 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 13/01/18 09:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-1
50. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 13/01/18 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 4-0
51. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/01/18 12:45 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 5-3
52. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/01/18 17:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
53. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 13/01/18 17:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
54. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 19:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/01/18 09:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-2
56. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/01/18 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. Αναβλήθηκε
57. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/01/18 13:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 3-0
58. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 13/01/18 13:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-1
59. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 13/01/18 16:00 ΜΑΡΔΑΣ Β.  
60. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/01/18 17:15 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
61. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 13/01/18 18:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 13/01/18 09:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. Αναβλήθηκε
63. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/01/18 12:45 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-1
64. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 18:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
65. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 19:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 13/01/18 10:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 4-0
67. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 13/01/18 12:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-0
68. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/01/18 19:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
69. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/01/18 20:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 13/01/18 16:15 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
71. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 13/01/18 17:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
72. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/01/18 17:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
73. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/01/18 17:30 ΙΣΣΑ Α.  
74. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/01/18 17:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 16:15 ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
76. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/01/18 17:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
77. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 13/01/18 19:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 13/01/18 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-0
79. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΡΟΥΦ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/01/18 10:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 0-1
80. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/01/18 12:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. Αναβλήθηκε
81. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/01/18 18:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
82. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/01/18 20:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 09:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 0-1
84. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/01/18 09:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-1
85. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 10:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-1
86. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/01/18 11:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
87. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/01/18 13:00 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 0-4
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/01/18 09:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. Αναβλήθηκε
89. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 13/01/18 10:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. Αναβλήθηκε
90. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-1
91. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/01/18 13:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-5
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/01/18 10:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-1
93. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/01/18 17:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
94. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/01/18 17:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
95. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/01/18 18:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
96. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 19:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
97. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/01/18 19:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/01/18 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-3
99. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/01/18 12:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
100. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-4
101. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/01/18 17:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
102. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 13/01/18 18:15 ΜΑΡΔΑΣ Β.  
103. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/01/18 19:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/01/18 09:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. Αναβλήθηκε
105. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/01/18 10:45 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 1-3
106. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 13/01/18 11:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-1
107. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/01/18 12:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 4-1
108. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 13/01/18 19:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
109. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 13/01/18 19:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
110. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/01/18 11:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. Αναβλήθηκε
111. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/01/18 17:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
112. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/01/18 19:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 13/01/18 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-5
114. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 13/01/18 17:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΑΕΚ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 13/01/18 10:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 4-0
116. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/01/18 12:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-0
117. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 13/01/18 15:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-1
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 14:45 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-9
119. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 17:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
120. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/01/18 18:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/01/18 10:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 3-3
122. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/01/18 10:45 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-1
123. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/01/18 14:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-5
124. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/01/18 16:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-8

Related posts

Λαοθάλασσα στην τελετή λήξης της ακαδημίας του Ρουφ

Abola Team 3

Σε άνοδο ο Ήφαιστος

Κωνσταντίνος Ράπτης

LIVE : Χαραυγιακός – Σούρμενα 1-2

Βασίλης Θεόκλητος