Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (13/1) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββάτου (13/1) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίας Άννας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
1-0
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
1-4
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 13/01/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
4. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 13/01/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
3-1
5. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Ανθούσας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-2
Β Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 13/01/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
0-0
7. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-1
8. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Ραφήνας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
2-1
9. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-0
Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Κουβαρά Σάββατο 13/01/18 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
0-1
11. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Διονύσου Σάββατο 13/01/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
0-1
Α Όμιλος Νέων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βάρης Σάββατο 13/01/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΡΙΖΟΣ Δ. 5-1
13. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 13/01/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
14. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 13/01/18 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. Αναβλήθηκε
15. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 13/01/18 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 2-5
Β Όμιλος Νέων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 13/01/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
17. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γέρακα Σάββατο 13/01/18 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ.  
18. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 13/01/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ. 3-3
19. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 13/01/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 2-0
Γ Όμιλος Νέων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 13/01/18 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-2
21. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 13/01/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. Αναβλήθηκε
22. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Αγίας Μαρίνας Σάββατο 13/01/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ. 2-2
23. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 13/01/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ. 5-2
Δ Όμιλος Νέων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 13/01/18 09:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 1-0
25. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καλάμου Σάββατο 13/01/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 1-7
26. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 13/01/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 0-4
27. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 13/01/18 10:00    
Α Όμιλος Παμπαίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 13/01/18 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
29. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 13/01/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 5-1
30. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βούλας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ.  
31. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αναβύσσου Σάββατο 13/01/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
32. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 13/01/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
34. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 13/01/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
35. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 13/01/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
36. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. Αναβλήθηκε
37. ΜΑΡΚΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 13/01/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. Διακόπηκε
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 6-1
39. ΑΝΟΙΞΗ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 13/01/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 0-6
40. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 4-0
41. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Μαραθώνα Σάββατο 13/01/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. Αναβλήθηκε
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Σάββατο 13/01/18 11:00 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
43. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 1-1
44. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νέων Παλατίων Σάββατο 13/01/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-3
45. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 13/01/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 5-2
46. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 13/01/18 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 0-1

Related posts

Ευχαριστίες του ΑΟ Κρυονερίου στους εθελοντές του συλλόγου για την πυρόσβεση

Abola Team 3

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την πρόσληψη Ενωσιακών προπονητών

Ρένος Γιαμπουράς