11.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 8, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (13 και 14/1) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (13 και 14/1) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίας Άννας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
1-0
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
1-4
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 13/01/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
4. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 13/01/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
3-1
5. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Ανθούσας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-2
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 14/01/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
1-2
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κερατέας Κυριακή 14/01/18 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Αναβλήθηκε
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 14/01/18 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 0-4
Β Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 13/01/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
0-0
10. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-1
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Ραφήνας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
2-1
12. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 13/01/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-0
13. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 14/01/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
1-3
14. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 14/01/18 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
4-0
15. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 14/01/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
0-0
16. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αφιδνών Κυριακή 14/01/18 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
1-0
Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Κουβαρά Σάββατο 13/01/18 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
0-1
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Διονύσου Σάββατο 13/01/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
0-1
19. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αυλώνα Κυριακή 14/01/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
2-0
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Γραμματικού Κυριακή 14/01/18 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 0-3
21. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Συκαμίνου Κυριακή 14/01/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
4-1
22. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γέρακα Κυριακή 14/01/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
1-3
23. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 14/01/18 15:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
1-1
Α Όμιλος Νέων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βάρης Σάββατο 13/01/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΡΙΖΟΣ Δ. 5-1
25. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 13/01/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
26. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 13/01/18 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. Αναβλήθηκε
27. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 13/01/18 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 2-5
Β Όμιλος Νέων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 13/01/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
29. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γέρακα Σάββατο 13/01/18 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 0-2
30. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 13/01/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ. 3-3
31. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 13/01/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 2-0
Γ Όμιλος Νέων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 13/01/18 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-2
33. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 13/01/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. Αναβλήθηκε
34. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Αγίας Μαρίνας Σάββατο 13/01/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ. 2-2
35. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 13/01/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ. 5-2
Δ Όμιλος Νέων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 13/01/18 09:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 1-0
37. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καλάμου Σάββατο 13/01/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 1-7
38. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 13/01/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 0-4
39. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 13/01/18 10:00    
Α Όμιλος Παίδων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 14/01/18 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
41. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 14/01/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ. 0-1
42. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 14/01/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 4-3
43. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κερατέας Κυριακή 14/01/18 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α. 4-1
44. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Κυριακή 14/01/18 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 3-0
Β Όμιλος Παίδων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΜΑΡΚΟ Γέρακα Κυριακή 14/01/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 0-1
46. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 14/01/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 3-2
47. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κουβαρά Κυριακή 14/01/18 10:00 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 1-3
48. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Ανθούσας Κυριακή 14/01/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 1-0
49. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 14/01/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 2-0
Γ Όμιλος Παίδων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 14/01/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 4-0
51. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Διονύσου Κυριακή 14/01/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 2-5
52. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ραφήνας Κυριακή 14/01/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
53. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 14/01/18 10:00    
54. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 14/01/18 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Δ Όμιλος Παίδων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 14/01/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
56. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 14/01/18 10:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
57. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 14/01/18 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
58. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 14/01/18 10:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β. 1-0
59. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 14/01/18 12:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 5-2
Α Όμιλος Παμπαίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 13/01/18 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 2-4
61. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 13/01/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 5-1
62. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βούλας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ. 7-0
63. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αναβύσσου Σάββατο 13/01/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-8
64. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 13/01/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
66. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 13/01/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
67. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 13/01/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
68. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. Αναβλήθηκε
69. ΜΑΡΚΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 13/01/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. Διακόπηκε
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 6-1
71. ΑΝΟΙΞΗ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 13/01/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 0-6
72. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 4-0
73. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Μαραθώνα Σάββατο 13/01/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. Αναβλήθηκε
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Σάββατο 13/01/18 11:00 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
75. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 13/01/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 1-1
76. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νέων Παλατίων Σάββατο 13/01/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-3
77. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 13/01/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 5-2
78. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 13/01/18 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 0-1
Α Όμιλος Junior
(10η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Κυριακή 14/01/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 1-4
80. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 14/01/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 5-1
81. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Κυριακή 14/01/18 12:30 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 0-4
82. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 14/01/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
83. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κερατέας Κυριακή 14/01/18 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α. 6-0
Β Όμιλος Junior
(10η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 14/01/18 00:00    
85. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βoca Αrena Κυριακή 14/01/18 10:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 1-0
86. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Planet Cosmos Κυριακή 14/01/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 5-0
87. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 14/01/18 12:30 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
88. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 14/01/18 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 0-6
Γ Όμιλος Junior
(10η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 14/01/18 10:00 ΝΙΚΑΣ Γ.  
90. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 14/01/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 1-0
91. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ανθούσας Κυριακή 14/01/18 12:30 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
92. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Δροσιάς Κυριακή 14/01/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-0
93. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 14/01/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
Δ Όμιλος Junior
(10η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 14/01/18 00:00    
95. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 14/01/18 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
96. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Συκαμίνου Κυριακή 14/01/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
97. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Νικολακάκη Κυριακή 14/01/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 1-1
98. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Πολυδενδρίου Κυριακή 14/01/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 1-4

Related posts

Τα σημερινά (24/11/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (14/1) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Γιορτάζει όλη η ΕΠΣΑΝΑ για τον τεράστιο άθλο: Τα συγχαρητήρια για την άνοδο στον Αήττητο από τον Γ. Δημητρόπουλο, από το Κορωπί, από τον Ολυμπιακό Αγ. Στεφάνου και τον ΑΟ Άρτεμις

Abola Team 3