Στα ματς του Σαββατοκύριακου (13/1 και 14/1) στην ΕΠΣΔΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> (14η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ | Σάββατο | 13/01/18 | 15:00 | ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ) |
1-1 |
2. | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 13/01/18 | 15:00 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) |
1-4 |
3. | ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 13/01/18 | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ) |
0-3 |
4. | Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ | Κυριακή | 14/01/18 | 15:00 | ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ) |
0-0 |
5. | ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Κυριακή | 14/01/18 | 15:00 | ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ) |
2-3 |
6. | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ | Κυριακή | 14/01/18 | 15:00 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) |
2-0 |
7. | ΒΥΖΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) | Κυριακή | 14/01/18 | 15:00 | ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ) |
2-1 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> (13η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 13/01/18 | 15:00 | ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. | 1-0 |
9. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΜΑΓΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 13/01/18 | 15:00 | ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε. | 3-0 |
10. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 14/01/18 | 15:00 | HABILAJ A., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 3-1 |
11. | ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 14/01/18 | 15:00 | ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 1-1 |
12. | ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 14/01/18 | 16:30 | ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΟΣ Χ. | |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2017-18 <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> (3η φάση) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ | Τετάρτη | 10/01/18 | 14:30 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. | 2-1 |
14. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Τετάρτη | 10/01/18 | 14:30 | ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε. | 3-3 |
15. | ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Τετάρτη | 10/01/18 | 15:00 | ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ) |
1-2 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Σάββατο | 13/01/18 | 11:00 | HABILAJ A. | 1-1 |
17. | ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | SPORTLAND | Σάββατο | 13/01/18 | 12:00 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | Αναβλήθηκε |
18. | Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 14/01/18 | 17:15 | ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | |
19. | ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 14/01/18 | 19:00 | ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ> (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
20. | Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 13/01/18 | 11:00 | ΣΙΜΟΣ Κ. | 3-0 α.α. |
21. | ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 13/01/18 | 12:30 | ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. | 5-1 |
22. | ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 13/01/18 | 13:00 | ΣΙΜΟΣ Κ. | Αναβλήθηκε |
23. | ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 13/01/18 | 13:00 | ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. | 3-0 |
24. | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΒΥΖΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 14/01/18 | 12:30 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
25. | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 14/01/18 | 10:00 | HABILAJ A. | |
26. | Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 14/01/18 | 12:00 | ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 4-0 |
27. | ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΒΥΖΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 14/01/18 | 13:00 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
28. | ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | SPORTLAND | Σάββατο | 13/01/18 | 10:00 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | Αναβλήθηκε |
29. | ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 13/01/18 | 11:00 | ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. | 2-1 |
30. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | FOOTBALL CLUB KYRIAKOS | Σάββατο | 13/01/18 | 11:00 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 1-5 |
31. | Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 13/01/18 | 17:30 | ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. | |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
32. | ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | SOCCER LAND | Σάββατο | 13/01/18 | 14:30 | ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. | 3-3 |
33. | ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | SOCCER LAND | Σάββατο | 13/01/18 | 16:00 | ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. | |
34. | ΒΥΖΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Κυριακή | 14/01/18 | 10:00 | ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 5-1 |
35. | ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Κυριακή | 14/01/18 | 11:00 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. |