14.3 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 9, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στην ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00    
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00    
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00    
6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 21/01/18 15:00    
7. ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/01/18 15:00    
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/01/18 15:00    
9. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 21/01/18 15:00    
10. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 21/01/18 15:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΕΥΚΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/01/18 15:00    
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 20/01/18 15:00    
13. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 15:00    
14. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/01/18 15:00    
15. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:00    
16. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 21/01/18 11:00    
17. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 21/01/18 15:00    
18. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/01/18 15:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00    
20. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 15:00    
21. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/01/18 15:00    
22. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 21/01/18 11:00    
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 21/01/18 11:00    
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00    
25. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 21/01/18 15:00    
26. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00    
28. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/01/18 15:00    
29. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:00    
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:00    
31. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/01/18 15:00    
32. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 15:00    
33. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 21/01/18 15:00    
34. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 20/01/18 15:00    
36. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/01/18 15:00    
37. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 20/01/18 15:00    
38. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/01/18 11:00    
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/01/18 15:00    
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 15:00    
41. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 21/01/18 15:00    
42. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/01/18 15:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/01/18 15:00    
44. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00    
45. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΟΨ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 20/01/18 15:00    
46. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/01/18 12:00    
47. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/01/18 15:00    
48. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/01/18 15:00    
49. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/01/18 15:00    
51. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00    
52. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 11:00    
53. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 21/01/18 11:00    
54. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 11:30    
55. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 12:00    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00    
57. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/01/18 09:00    
58. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 09:30    
59. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/01/18 12:00    
60. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/01/18 15:00    
61. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΡΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 15:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00    
63. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/01/18 09:00    
64. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/01/18 11:00    
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/01/18 11:30    
66. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 21/01/18 15:00    
67. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 21/01/18 15:00

Related posts

Χλωρός Γιάννης (Άτταλος): “Προετοιμαστήκαμε κατάλληλα”

abola10

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 16/9 και 17/9 στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Εντός Κυπέλλου ΕΠΣΑ θα βρίσκεται ο Αττικός, ο οποίος άφησε εκτός την ΑΕ Μεταμόρφωσης.

Ρένος Γιαμπουράς