39.3 C
Αθήνα
Ιούλιος 30, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στην ΕΠΣΑΝΑ και η επισήμανση για την κοπή της πίτας

Για τα ματς του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 20/01/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Καλυβίων Σάββατο 20/01/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
4. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 21/01/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
6. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 21/01/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βάρης Κυριακή 21/01/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 21/01/18 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κερατέας Τετάρτη 24/01/18 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
Δ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Καλυβίων Τετάρτη 24/01/18 14:30    
11. ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου Τετάρτη 24/01/18 14:30    
Β Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
13. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Δροσιάς Σάββατο 20/01/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
14. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 21/01/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
15. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
16. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
17. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Γέρακα Κυριακή 21/01/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΝΤΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
18. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
19. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αφιδνών Κυριακή 21/01/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
Γ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γέρακα Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 
21. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 20/01/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
22. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κουβαρά Σάββατο 20/01/18 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
 
23. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 20/01/18 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
24. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αυλώνα Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
25. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γραμματικού Κυριακή 21/01/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
26. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
Α Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΜΑΡΚΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κουβαρά Σάββατο 20/01/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.  
28. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 20/01/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
Β Όμιλος Νέων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ανθούσας Σάββατο 20/01/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
30. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 20/01/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
31. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Γλυκών Νερών Σάββατο 20/01/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
32. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ραφήνας Σάββατο 20/01/18 10:00 ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
Γ Όμιλος Νέων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 20/01/18 10:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
34. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 20/01/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
35. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γραμματικού Σάββατο 20/01/18 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.  
Δ Όμιλος Νέων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 20/01/18 09:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
37. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Νέων Παλατίων Σάββατο 20/01/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
38. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 20/01/18 11:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.  
Α Όμιλος Παίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 21/01/18 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
40. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καλυβίων Κυριακή 21/01/18 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
41. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 21/01/18 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
42. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 21/01/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
43. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 21/01/18 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
Β Όμιλος Παίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 21/01/18 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
45. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 21/01/18 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
46. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 21/01/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
47. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Ανθούσας Κυριακή 21/01/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.  
48. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών Κυριακή 21/01/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.  
Γ Όμιλος Παίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 21/01/18 10:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β.  
50. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 21/01/18 10:00 ΝΙΚΑΣ Γ.  
51. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ραφήνας Κυριακή 21/01/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
52. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 21/01/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.  
Δ Όμιλος Παίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Κυριακή 21/01/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
54. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Αφιδνών Κυριακή 21/01/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
55. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 21/01/18 10:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
56. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Καπανδριτίου Κυριακή 21/01/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
57. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 21/01/18 11:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
Α Όμιλος Παμπαίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 20/01/18 12:20 ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
59. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 20/01/18 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
60. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 20/01/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
61. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Σάββατο 20/01/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
62. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Σάββατο 20/01/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΜΑΡΚΟ Διώνης Σάββατο 20/01/18 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
64. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γέρακα Σάββατο 20/01/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
65. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Μαρκόπουλου Σάββατο 20/01/18 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
66. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Βoca Αrena Σάββατο 20/01/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
67. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 20/01/18 13:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 20/01/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
69. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Νέας Μάκρης Σάββατο 20/01/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
70. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Δροσιάς Σάββατο 20/01/18 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
71. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 20/01/18 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 20/01/18 12:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.  
73. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 20/01/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
74. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ BATISTA Σάββατο 20/01/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
75. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Συκαμίνου Σάββατο 20/01/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
76. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 20/01/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
Α Όμιλος Junior
(11η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 21/01/18 10:30 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.  
78. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 21/01/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
79. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 21/01/18 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.  
80. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 21/01/18 12:30 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.  
81. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 21/01/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
Β Όμιλος Junior
(11η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 20/01/18 14:45 ΡΙΖΟΣ Δ.  
83. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Βoca Αrena Κυριακή 21/01/18 12:30 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
84. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 21/01/18 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.  
85. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 21/01/18 13:00 ΡΙΖΟΣ Δ.  
Γ Όμιλος Junior
(11η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Διονύσου Κυριακή 21/01/18 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
87. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 21/01/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
88. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γραμματικού Κυριακή 21/01/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
89. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 21/01/18 12:30 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.  
90. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Άνοιξης Κυριακή 21/01/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
Δ Όμιλος Junior
(11η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 21/01/18 12:30 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
92. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 21/01/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
93. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κρυονερίου Κυριακή 21/01/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
94. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Κυριακή 21/01/18 13:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.

 

 

 

 

 

Σχετικά με την κοπή της πίτας 22/1 η ΕΠΣΑΝΑ επισημαίνει:

 

Σας υπενθυμίζουμε ότι η ετήσια εκδήλωση απονομών και κοπής πίτας θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 22 Ιανουαρίου 2018 και ώρα 18.30 στο Κτήμα LATANIA  (Mαρίνου Αντύπα , Λόφος Λεβίδη Παλλήνη ).

 

Την Δευτέρα 22 Ιανουαρίου 2018 τα γραφεία της Ένωσης θα λειτουργήσουν έως την 13.00.

 

Related posts

Κλήρωση Α’ ΕΠΣΑΝΑ!

Abola Team

Ο Πρωτέας Παλ. Φώκαιας κράτησε τους Παππά, Μπαλογιάννη, Θάνο και Τσιάτσιο

Abola Team 3

1ο φιλικό τουρνουά πρωταθλητών Ανατολικής Αττικής!