free page hit counter
7.5 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 1, 2023
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στον Πειραιά

Στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στον Πειραιά ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)  
2. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 21/01/18 12:15 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)  
3. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 21/01/18 15:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
4. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
5. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
6. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 21/01/18 15:15 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)  
7. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 21/01/18 16:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)  
9. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
10. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/01/18 15:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)  
11. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
12. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 21/01/18 12:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)  
13. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
14. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:15 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Τετάρτη 24/01/18 15:30    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/01/18 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)  
17. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)  
18. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 21/01/18 11:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
19. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 21/01/18 12:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΤΙΚΑΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
20. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 21/01/18 12:45 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
21. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 21/01/18 12:45 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)  
22. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 21/01/18 10:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
25. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 12:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)  
26. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 21/01/18 12:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
27. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 21/01/18 12:45 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
28. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΙΚΗΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .)  
29. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)  
Γ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ .. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/01/18 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
32. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 20/01/18 15:30 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)  
33. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 21/01/18 10:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΑΟΥΡΗΣ .)  
34. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 21/01/18 10:30 ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 10:45 ΔΟΥΛΗΣ Γ.  
36. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 20/01/18 12:15 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.  
37. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/01/18 13:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΠΕΡΟΥΛΗΣ ..  
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/01/18 11:45 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΕΣΣΗΣ ..  
39. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 13:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
40. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 21/01/18 09:30 ΤΟΡΝΟΣ Ε., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΕΣΣΗΣ ..  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
42. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 21/01/18 09:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.  
43. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 21/01/18 17:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ .., ΠΟΥΛΟ ..  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/01/18 09:00 ΤΖΙΩΤΗΣ ..  
45. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/01/18 12:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 20/01/18 13:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.  
47. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 21/01/18 17:15 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.  
49. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/01/18 17:15 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.

Related posts

Και επίσημα κεκλεισμένων όλοι οι αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων

abola10

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου της ΕΠΣΠ

Ρένος Γιαμπουράς

Ενημέρωση της ΕΠΣ Πειραιά για το γήπεδο Σαλαμίνας, ποινές παικτών και κλήσεις σε απολογία και η σημερινή συγκέντρωση των διαιτητών

Abola Team 3