15.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στην ΕΠΣΔΑ

Στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στην ΕΠΣΔΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.  
2. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.  
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.  
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 HABILAJ A., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.  
5. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.  
6. ΒΥΖΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 21/01/18 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.  
7. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 21/01/18 15:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 21/01/18 10:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΧΡΟΝΗΣ Γ.  
9. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 21/01/18 12:30 ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.  
10. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΛΑΝΗΣ Α.  
11. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
12. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
14. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 20/01/18 17:00   Αναβλήθηκε
15. ΒΥΖΑΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
16. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 21/01/18 17:30 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/01/18 10:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.  
18. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/01/18 12:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.  
19. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 20/01/18 16:30 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.  
20. ΒΥΖΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 21/01/18 12:00 ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.  
21. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 21/01/18 12:00 ΜΠΑΛΑΝΗΣ Α.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 20/01/18 12:30 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
23. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ SOCCER LAND Σάββατο 20/01/18 17:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ.  
24. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΒΥΖΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 21/01/18 10:00   Αναβλήθηκε
25. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 21/01/18 10:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 20/01/18 12:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ.  
27. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/01/18 17:15 ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.  
28. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 21/01/18 11:00 ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΗΣ Ε.  
29. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 21/01/18 17:30 ΣΙΜΟΣ Κ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 20/01/18 13:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
31. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ KIDSINACTION (ΔΡΟΜΟΣ ΠΑΧΗΣ) Σάββατο 20/01/18 14:00 HABILAJ A.  
32. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ SOCCER LAND Σάββατο 20/01/18 16:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ.  
33. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 21/01/18 12:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Σάββατο 20/01/18 13:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
35. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 21/01/18 13:00 ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΗΣ Ε.  
36. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 15:30 ΣΙΜΟΣ Κ.

Related posts

Γενική Συνέλευση στον Αστέρα Άνω Λιοσίων

Abola Team 2

ΕΠΣΔΑ: Το σημερινό (9/2) πρόγραμμα

Nάσος Φακίδης

Σάκη Κόρμαλη και Παύλο Παύλου απέκτησε ο Ηρακλής Ελευσίνας

Abola Team 2