free page hit counter
11.4 C
Αθήνα
Ιανουάριος 28, 2023
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Αποτελέσματα σε ματς του Σαββάτου (20/1) στον Πειραιά

Σε ματς του Σαββάτου (20/1) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-0
3. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-2
4. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/01/18 15:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)  
5. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 1-1
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ (4ος Διαιτητής: ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ. – β Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.) ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Τετάρτη 17/01/18 15:15 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ) 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/01/18 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 3-5
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
Γ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ .. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 0-2
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/01/18 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
11. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 20/01/18 15:30 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)  
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 10:45 ΔΟΥΛΗΣ Γ. 1-2
13. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 20/01/18 12:15 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 1-3
14. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/01/18 13:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΠΕΡΟΥΛΗΣ ..  
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/01/18 11:45 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΕΣΣΗΣ .. 5-3
16. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 13:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-0
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-0
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/01/18 09:00 ΤΖΙΩΤΗΣ ..  
19. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/01/18 12:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 20/01/18 13:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 4-1
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 3-1
22. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/01/18 17:15 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.  
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 20/01/18 09:00 ΤΟΡΝΟΣ Ε.  
24. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/01/18 09:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 6-1
25. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 20/01/18 13:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.  
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/01/18 09:30 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΕΣΣΗΣ .. 2-0
27. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/01/18 12:00 ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. 0-1
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 12:45 ΔΟΥΛΗΣ Γ. 0-1
29. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/01/18 18:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.  
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΜΦΙΑΛΗ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 20/01/18 11:00 ΤΟΡΝΟΣ Ε.  
31. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/01/18 10:00 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.  
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 3-0
34. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. 3-0

Related posts

Κλήσεις για τις 25/9 στις Μικτές Παίδων και Νέων του Πειραιά και ανακοίνωση της Επιτροπής Δημοσίων Σχέσεων

Abola Team 3

Ανανέωσε και ο Σιμάκου

ΕΠΣ Πειραιά: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (9-10/2)

Nάσος Φακίδης