15.8 C
Athens
Νοέμβριος 20, 2019
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Όλα τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (20/1) στην ΕΠΣΑΝΑ

Σε όλα τα ματς του Σαββάτου (20/1) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 20/01/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-1
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Καλυβίων Σάββατο 20/01/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-0
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
Β Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
5. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Δροσιάς Σάββατο 20/01/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
3-0
Γ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γέρακα Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
2-2
7. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 20/01/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
0-4
8. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κουβαρά Σάββατο 20/01/18 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
2-0
9. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 20/01/18 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-1
Α Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΜΑΡΚΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κουβαρά Σάββατο 20/01/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 5-0
11. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 20/01/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΝΤΑΣ Ι. 0-0
Β Όμιλος Νέων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ανθούσας Σάββατο 20/01/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
13. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 20/01/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
14. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Γλυκών Νερών Σάββατο 20/01/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 1-2
15. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ραφήνας Σάββατο 20/01/18 10:00 ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 5-2
Γ Όμιλος Νέων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 20/01/18 10:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
17. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 20/01/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ. 1-3
18. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γραμματικού Σάββατο 20/01/18 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 0-5
Δ Όμιλος Νέων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 20/01/18 09:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 4-2
20. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Νέων Παλατίων Σάββατο 20/01/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 1-1
21. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 20/01/18 11:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 5-1
Α Όμιλος Παμπαίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 20/01/18 12:20 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
23. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 20/01/18 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-1
24. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 20/01/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-13
25. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Σάββατο 20/01/18 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι. 4-0
26. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Σάββατο 20/01/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΜΑΡΚΟ Διώνης Σάββατο 20/01/18 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 3-0
28. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γέρακα Σάββατο 20/01/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
29. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Μαρκόπουλου Σάββατο 20/01/18 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
30. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Βoca Αrena Σάββατο 20/01/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 4-1
31. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 20/01/18 13:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 20/01/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
33. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Νέας Μάκρης Σάββατο 20/01/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
34. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Δροσιάς Σάββατο 20/01/18 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 1-1
35. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 20/01/18 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 4-1
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 20/01/18 12:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.  
37. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 20/01/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 2-0
38. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ BATISTA Σάββατο 20/01/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 4-2
39. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Συκαμίνου Σάββατο 20/01/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-4
40. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 20/01/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
Β Όμιλος Junior
(11η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 20/01/18 14:45 ΡΙΖΟΣ Δ. 7-0

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Το σημερινό (2/3) πρόγραμμα

Nάσος Φακίδης

Νίκος Σκούρας: “Νικήσαμε και το άγχος!”

admin

ΕΠΣΑΝΑ: Ενημερωτική συγκέντρωση παραγόντων – προπονητών

Ρένος Γιαμπουράς