26.7 C
Αθήνα
Ιούλιος 24, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 1-1
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι. 1-1
3. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 2-1
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 21/01/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 0-0
5. ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-0
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 0-0
7. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-0
8. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΕΥΚΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-1
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0
12. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 1-1
13. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 3-0
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 3-0
15. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-0
16. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 4-0
18. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΩΤΗ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-2
19. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 3-1
20. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-2
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 21/01/18 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
22. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-3
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-0
24. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 2-2
26. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 0-2
27. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 1-2
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 4-1
29. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-0
30. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-2
31. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-1
32. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 4-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-5
34. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1-1
35. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-0
36. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/01/18 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 0-0
37. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 1-1
38. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-1
39. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 0-0
40. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/01/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-0
42. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 4-0
43. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΟΨ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-0
44. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/01/18 11:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 3-2
45. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/01/18 12:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 5-1
46. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 0-1
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 0-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-0
49. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 0-0
50. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-0
51. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-3
52. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 11:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-0
53. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 12:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-1
55. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/01/18 09:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-2
56. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-1
57. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/01/18 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 6-1
58. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/01/18 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 0-1
59. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΡΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 0-8
61. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/01/18 09:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-3
62. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-1
63. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/01/18 11:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-0
64. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-0
65. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-1
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 09:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-1
67. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 10:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
68. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 10:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 4-0
69. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-1
70. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/01/18 12:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 6-0
71. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 12:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 0-4
72. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 21/01/18 17:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 10:45 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-0
74. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 11:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 3-2
75. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 3-3
76. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/01/18 19:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-0
77. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 20:15 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-0
78. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/01/18 17:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.  
79. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 21/01/18 20:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 20/01/18 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 3-5
81. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/01/18 11:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-1
82. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 20/01/18 14:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α. 3-0
83. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 17:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-3
84. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/01/18 20:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 2-0
85. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 21/01/18 13:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-2
86. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 21/01/18 18:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 10:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-0
88. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/01/18 10:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-0
89. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-1
90. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 20/01/18 11:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 6-0
91. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/01/18 18:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 3-0
92. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 19:15 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-2
93. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/01/18 19:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 09:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-0
95. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/01/18 10:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-3
96. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/01/18 12:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-3
97. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 12:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
98. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 19:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-1
99. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 21/01/18 14:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-2
100. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/01/18 17:30 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/01/18 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 4-1
102. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 13:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-5
103. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-1
104. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 21/01/18 10:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-2
105. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 17:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
106. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/01/18 18:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
107. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 21/01/18 20:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 10:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 5-2
109. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 18:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-0
110. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/01/18 20:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 1-0
111. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/01/18 17:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
112. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/01/18 19:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 09:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-3
114. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/01/18 10:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-0
115. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 17:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-2
116. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 19:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-4
117. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 17:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
118. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 19:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
119. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 21/01/18 20:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
120. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 20/01/18 11:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-2
121. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-2
122. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 18:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-4
123. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 21/01/18 09:45 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-0
124. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 21/01/18 10:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 0-3
125. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 3-0
126. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 21/01/18 20:15 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
127. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 20/01/18 10:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-2
128. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 12:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-0
129. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/01/18 12:45 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
130. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 18:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-6
131. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 20:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-4
132. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 20:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-2
133. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 21/01/18 10:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-2
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
134. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 20/01/18 09:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-0
135. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/01/18 12:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 1-4
136. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 16:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-3
137. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-3
138. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 21/01/18 16:00 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
139. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/01/18 17:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
140. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 21/01/18 17:45 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
141. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 09:15 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 7-1
142. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
143. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 20/01/18 12:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-1
144. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/01/18 18:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 0-5
145. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 21/01/18 10:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-0
146. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΒΥΡΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
147. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 17:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-3
148. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 17:15 ΖΥΓΑΣ Π. 1-3
149. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 20:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-8
150. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 21/01/18 17:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
151. ΡΟΥΦ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/01/18 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
152. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 19:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
153. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/01/18 10:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-7
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
154. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/01/18 09:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
155. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 13:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-2
156. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 14:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-0
157. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/01/18 17:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-5
158. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-2
159. ΙΑΣΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 18:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-2
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
160. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 4-1
161. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 5-3
162. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 11:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 8-0
163. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 14:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 3-2
164. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 21/01/18 09:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-2
165. ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Κυριακή 21/01/18 14:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-3
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
166. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-1
167. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 12:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-4
168. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 1-3
169. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 18:45 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 4-6
170. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 18:45 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-2
171. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 19:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 7-0
172. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 21/01/18 11:45 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
173. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 09:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 8-1
174. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 10:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-2
175. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 20/01/18 13:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-1
176. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 20/01/18 18:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 6-1
177. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 19:15 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-5
178. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 21/01/18 13:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-2

Related posts

Απορρίφθηκαν δύο ενστάσεις

Abola Team

Ο δυναμικός Πολυχρονάκης στον Άτταλο!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (23/9 και 24/9) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3