16.7 C
Athens
Δεκέμβριος 15, 2019
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 20/01/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-1
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Καλυβίων Σάββατο 20/01/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-0
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
4. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 21/01/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
0-0
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
6. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 21/01/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
1-0
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βάρης Κυριακή 21/01/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-0
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 21/01/18 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
2-0
Β Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
10. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Δροσιάς Σάββατο 20/01/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
3-0
11. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 21/01/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
0-0
12. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
2-0
13. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
1-0
14. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Γέρακα Κυριακή 21/01/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΝΤΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
1-0
15. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
0-5
16. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αφιδνών Κυριακή 21/01/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
0-2
Γ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γέρακα Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
2-2
18. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 20/01/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
0-4
19. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κουβαρά Σάββατο 20/01/18 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
2-0
20. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 20/01/18 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-1
21. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αυλώνα Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 1-0
22. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γραμματικού Κυριακή 21/01/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-5
23. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
2-0
Α Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΜΑΡΚΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κουβαρά Σάββατο 20/01/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 5-0
25. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 20/01/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΝΤΑΣ Ι. 0-0
Β Όμιλος Νέων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ανθούσας Σάββατο 20/01/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
27. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 20/01/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 1-2
28. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Γλυκών Νερών Σάββατο 20/01/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 1-2
29. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ραφήνας Σάββατο 20/01/18 10:00 ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 5-2
Γ Όμιλος Νέων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 20/01/18 10:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
31. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 20/01/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ. 1-3
32. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γραμματικού Σάββατο 20/01/18 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 0-5
Δ Όμιλος Νέων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 20/01/18 09:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 4-2
34. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Νέων Παλατίων Σάββατο 20/01/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 1-1
35. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 20/01/18 11:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 5-1
Α Όμιλος Παίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 21/01/18 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-4
37. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καλυβίων Κυριακή 21/01/18 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α. 1-2
38. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 21/01/18 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 1-1
39. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 21/01/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ. 8-2
40. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 21/01/18 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 6-2
Β Όμιλος Παίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 21/01/18 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 3-1
42. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 21/01/18 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
43. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 21/01/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
44. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Ανθούσας Κυριακή 21/01/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 4-1
45. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών Κυριακή 21/01/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 0-3
Γ Όμιλος Παίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 21/01/18 10:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β. 4-1
47. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 21/01/18 10:00 ΝΙΚΑΣ Γ.  
48. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ραφήνας Κυριακή 21/01/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
49. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 21/01/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 1-0
Δ Όμιλος Παίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Κυριακή 21/01/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 3-4
51. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Αφιδνών Κυριακή 21/01/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
52. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 21/01/18 10:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
53. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Καπανδριτίου Κυριακή 21/01/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 1-2
54. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 21/01/18 11:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
Α Όμιλος Παμπαίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 20/01/18 12:20 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 2-0
56. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 20/01/18 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-1
57. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 20/01/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-13
58. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Σάββατο 20/01/18 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι. 4-0
59. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Σάββατο 20/01/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 6-0
Β Όμιλος Παμπαίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΜΑΡΚΟ Διώνης Σάββατο 20/01/18 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 3-0
61. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γέρακα Σάββατο 20/01/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
62. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Μαρκόπουλου Σάββατο 20/01/18 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 1-1
63. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Βoca Αrena Σάββατο 20/01/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 4-1
64. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 20/01/18 13:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 20/01/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
66. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Νέας Μάκρης Σάββατο 20/01/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
67. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Δροσιάς Σάββατο 20/01/18 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 1-1
68. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 20/01/18 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 4-1
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 20/01/18 12:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 1-2
70. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 20/01/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 2-0
71. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ BATISTA Σάββατο 20/01/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 4-2
72. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Συκαμίνου Σάββατο 20/01/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-4
73. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 20/01/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 6-2
Α Όμιλος Junior
(11η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 21/01/18 10:30 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 4-4
75. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 21/01/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
76. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 21/01/18 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ. 9-1
77. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 21/01/18 12:30 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 0-5
78. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 21/01/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 12-0
Β Όμιλος Junior
(11η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 20/01/18 14:45 ΡΙΖΟΣ Δ. 7-0
80. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Βoca Αrena Κυριακή 21/01/18 12:30 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
81. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 21/01/18 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 3-1
82. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 21/01/18 13:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 2-5
Γ Όμιλος Junior
(11η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Διονύσου Κυριακή 21/01/18 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
84. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 21/01/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 1-0
85. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γραμματικού Κυριακή 21/01/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
86. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 21/01/18 12:30 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. 1-0
87. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Άνοιξης Κυριακή 21/01/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-1
Δ Όμιλος Junior
(11η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 21/01/18 12:30 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
89. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 21/01/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
90. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κρυονερίου Κυριακή 21/01/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-5
91. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Κυριακή 21/01/18 13:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Ανακοίνωση της Επιτροπής Διαιτησίας

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα της ερχόμενης αγωνιστικής (10-13-13/4)

Nάσος Φακίδης

ΕΠΣΑΝΑ: Το σημερινό (15/12) πρόγραμμα

Nάσος Φακίδης