free page hit counter
5.5 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 2, 2023
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα της Τετάρτης σε πρωτάθλημα και Κύπελλο (24/1) και του Σαββατοκύριακου (27 και 28/1) στην ΕΠΣΑΝΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα πρωταθλήματος και Κυπέλλου (Τετάρτη 24/1) αλλά και του Σαββατοκύριακου (27 και 28/1) στην ΕΠΣΑΝΑ έχει ως εξής:

Δ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Καλυβίων Τετάρτη 24/01/18 14:30    
7. ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου Τετάρτη 24/01/18 14:30

Α Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κερατέας Τετάρτη 24/01/18 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

 Α’ κατηγορία

 

18η Αγωνιστική

 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 27/01/18 15:00    
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βούλας Σάββατο 27/01/18 15:00    
ΑΝΟΙΞΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 27/01/18 15:00    
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Ανθούσας Σάββατο 27/01/18 15:00    
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 28/01/18 15:00    
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 28/01/18 15:00    
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 28/01/18 15:00    
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 28/01/18 15:00  

Β’ κατηγορία

18η Αγωνιστική

 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Βουλιαγμένης Σάββατο 27/01/18 15:00    
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Σταμάτας Σάββατο 27/01/18 15:00    
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Ραφήνας Σάββατο 27/01/18 15:00    
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 27/01/18 15:00    
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 28/01/18 15:00    
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Κυριακή 28/01/18 15:00    
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κρυονερίου Κυριακή 28/01/18 15:00    
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 28/01/18 15:00  

Γ’ κατηγορία

 

15η Αγωνιστική

 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 27/01/18 15:00    
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Καλάμου Σάββατο 27/01/18 15:00    
ΑΟ ΑΥΛΩΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αυλώνα Κυριακή 28/01/18 15:00    
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Καπανδριτίου Κυριακή 28/01/18 15:00    
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Βούλας Κυριακή 28/01/18 15:00    
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 28/01/18 15:00    
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 28/01/18 15:00  

 

Related posts

Το πρόγραμμα του Κυπέλλου με τους διαιτητές και τους παρατηρητές (Τετάρτη 31/1) και του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Τα σημερινά (30/11/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom

Στον Α.Ο. Σαρωνικού πήγε ο Οργκές Γκιούζι

Ρένος Γιαμπουράς