Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Η ενημέρωση της ΕΠΣ Πειραιά για τον αγώνα Κυπέλλου (Τετάρτη 24/1) Ερμής Κορυδαλλού-Καραβάς, για τις ποινές σε παίκτες και παράγοντες και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (27 και 28/1)

Σε ενημέρωσή της για το παιχνίδι Κυπέλλου (Τετάρτη 24/1) Ερμής Κορυδαλλού-Καραβάς η ΕΠΣ Πειραιά αλλά και για τις ποινές από την Πειθαρχική Επιτροπή αναφέρει:

Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ενόψει του αυριανού ημιτελικού του Κυπέλλου ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – Α.Ο.ΚΑΡΑΒΑΣ στο ΕΑΚ Κορυδαλλού ενημερώνει ότι οι φίλαθλοι της φιλοξενούμενης ομάδας ΚΑΡΑΒΑΣ θα φιλοξενηθούν στην  μπροστινή εξέδρα – πλησίον του κυλικείου με είσοδο την κεντρική θύρα.

 

Οι ουδέτεροι φίλαθλοι θα  φιλοξενηθούν στο μεσαίο τμήμα  της  κεντρικής εξέδρας με είσοδο από την πλαϊνή θύρα.

 

Οι φίλαθλοι του ΕΡΜΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ θα φιλοξενηθούν στο κομμάτι της εξέδρας (πλευρά προς Γρ. Λαμπράκη), με είσοδο από την πλαϊνή θύρα.

 

 

 

Ποινές Ποδοσφαιριστών

 

Η Πειθαρχική Επιτροπή της  Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις  σχετικές διατάξεις του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα της Ε.Π.Ο., καθώς επίσης τα Φύλλα Αγώνων Πρωταθλήματος της 20&21.1.2018, διοργάνωσης της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ, επιβάλλει ποινές σε ποδοσφαιριστές σωματείων ως εξής:

 

ΒΟΡΡΙΣΗΣ Χ. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΠΕΝΤΕ (5) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 22.1.2018 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 50€

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΜΙΑ (1)ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 22.1.2018 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 10€

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ Κ. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 22.1.2018.

 

ΒΑΣΙΟΥ Α. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 21.1.2018.

 

ΝΤΕΡΤΖΙΟ Μ. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ  ΤΡΕΙΣ  (3) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 21.1.2018 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 30€

 

ΣΓΟΥΡΔΑΣ Σ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ  ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 22.1.2018.

 

FICO T. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 22.1.2018.

 

ΖΕΡΒΑΚΟΣ Π. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 22.1.2018.

 

ΜΠΑΡΚΑ Μ. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 22.1.2018.

 

ΧΡΗΣΤΟΥ Η. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ  ΔΥΟ (2) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 22.1.2018 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 20€

 

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ Ν. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ  ΤΡΕΙΣ  (3) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 22.1.2018 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 30€

 

ΓΚΑΡΑΣ Ι. ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΤΡΕΙΣ  (3) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 22.1.2018 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 30€

 

ΠΗΛΙΔΗΣ Α. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 22.1.2018.

 

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ Χ. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ  ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 22.1.2018.

 

ΒΛΑΧΟΥΤΣΑΚΟΣ Γ. ΘΗΣΕΑΣ  ΠΕΝΤΕ  (5) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 22.1.2018 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 40€

 

ΨΑΡΑΥΤΗΣ Ι. ΘΗΣΕΑΣ  ΤΕΣΣΕΡΙΣ (4) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 22.1.2018 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 40€

 

ΣΙΜΑΚΟΣ Ν. ΘΗΣΕΑΣ  ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 22.1.2018.

 

ΘΗΡΑΙΟΣ Δ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ  ΜΙΑ (1)ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 21.1.2018 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 10€

 

ΡΕΓΚΛΗΣ Ε. ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ  ΕΞΙ (6) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 22.1.2018 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 60€

 

ΣΑΟΥΛΙΑΣ Δ. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ  ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 21.1.2018.

 

*Στα σωματεία ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ και ΘΗΣΕΑΣ  επιβάλλεται αυτοδίκαια χρηματική ποινή  πενήντα (50) ευρώ, άρθρο 16 παρ. 2 του Πειθαρχικού Κώδικα (κακή συμπεριφορά ομάδας όταν κατά την διάρκεια ενός αγώνα αποβάλλονται τρείς( 3) ποδοσφαιριστές).

 

 

 

Ποινές Αξιωματούχων σωματείων

 

Η Πειθαρχική Επιτροπή της  Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις  σχετικές διατάξεις του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα της Ε.Π.Ο., καθώς επίσης τα Φύλλα Αγώνων Πρωταθλήματος της 20&21.1.2018, διοργάνωσης της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ, επιβάλλει ποινές σε αξιωματούχους σωματείων ως εξής:

 

ΑΛΕΞΙΟΥ Π. – εκπρόσωπος  ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΥ – (αγώνας Α.Ο. ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ  της 21/1/2018) για εξυβριστική, αντιαθλητική,  απειλητική – βίαιη συμπεριφορά  κατά διαιτητή, του επιβάλλεται  ποινή  είκοσι (20) αγωνιστικών ημερών και χρηματική ποινή 200€ (άρθρο 10 παρ.β & 11 παρ. 2 του Πειθ. Κώδικα), καθώς επίσης και απαγόρευση εισόδου στα γήπεδα μέχρι το τέλος της περιόδου (άρθρο 12 παρ.β. του Πειθ. Κώδικα).

 

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – προπονητής ΘΥΕΛΛΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ( αγώνας  ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ –  ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  της 21/1/2018) για εξυβριστική συμπεριφορά  του επιβάλλεται  ποινή τεσσάρων (4) αγωνιστικών ημερών και χρηματική ποινή 40€ (άρθρο 10 παρ.β & 11 παρ. 2 του Πειθ. Κώδικα).

 

ΠΡΑΣΙΝΟΣ Ε. – προπονητής ΝΕΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ –  (αγώνας  ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ  της 21/1/2018) για εξυβριστική συμπεριφορά κατά διαιτητή, του επιβάλλεται  ποινή  τεσσάρων (4) αγωνιστικών ημερών και χρηματική ποινή 40€ ( άρθρο 10 παρ.β & 11 παρ. 2 του Πειθ. Κώδικα).

 

ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ Α. – προπονητής Α.Ε. ΧΑΡΑΥΓΗ/ΑΣΤΕΡΑ – (αγώνας  Α.Ε. ΧΑΡΑΥΓΗ/ΑΣΤΕΡΑΣ– ΚΑΡΑΒΑΣ  της  20/1/2018) για ανάρμοστη συμπεριφορά , επιβάλλεται  ποινή μιας  (1)  αγωνιστικής  ημέρας  και χρηματική ποινή 10€ (άρθρο 10 παρ.1 & 11 παρ. 1 παρ.2 του Πειθ. Κώδικα).

 

ΛΑΪΟΣ Ε.– εκπρόσωπος  ΕΡΜΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ –  (αγώνας  ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  της 21/1 /2018) για εξυβριστική συμπεριφορά κατά διαιτητή, του επιβάλλεται  ποινή τεσσάρων (4) αγωνιστικών ημερών και χρηματική ποινή 40€ ( άρθρο 10 παρ.β & 11 παρ. 2 του Πειθ. Κώδικα).

 

ΓΑΝΤΖΑΚΗΣ Ν. – προπονητής ΘΗΣΕΑ –   (αγώνας Α.Ε. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ   της 21/01/2018) για εξυβριστική συμπεριφορά , επιβάλλεται  ποινή δύο (2)  αγωνιστικών  ημερών και χρηματική ποινή 20€ (άρθρο 10 παρ.1β. & 11 παρ. 2 του Πειθ. Κώδικα).

 

ΦΟΥΡΙΚΗΣ Ε. – προπονητής Α.Ε. ΝΙΚΑΙΑΣ-  (αγώνας ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – Α.Ε. ΝΙΚΑΙΑ   της 21/01/2018) για εξυβριστική συμπεριφορά , επιβάλλεται  ποινή μιας (1)  αγωνιστικής  ημέρας και χρηματική ποινή 10€ (άρθρο 10 παρ.1α. & 11 παρ. 2 του Πειθ. Κώδικα).

 

ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. – προπονητής ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΥ –  (αγώνας ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – Α.Ε. ΝΙΚΑΙΑ   της 21/01/2018) για εξυβριστική συμπεριφορά , επιβάλλεται  ποινή δύο  (2)  αγωνιστικών  ημερών και χρηματική ποινή 20€  (άρθρο 10 παρ.1β. & 11 παρ. 2 του Πειθ. Κώδικα).

 

 

 

Κλήσεις σε απολογία

 

Από την Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. Πειραιά καλούνται σε έγγραφη απολογία το σωματείο ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ (αγώνας ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ στις 20.1.2018), το σωματείο ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (αγώνας ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ στις 21.1.2018), το σωματείο ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ και ο Πρόεδρός του κ. Β. ΤΑΟΥΞΗΣ (αγώνας ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ στις 21.1.2018), το σωματείο ΘΗΣΕΑΣ (αγώνας ΘΗΣΕΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ στις 21.1.2018), ο Πρόεδρος του σωματείου ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ κ. Θ.ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ (αγώνας ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ στις 21.1.2018) και το σωματείο ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ (αγώνας ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ στις 21.1.2018).

 

*Τα σχετικά υπομνήματα θα πρέπει να υποβληθούν στην γραμματεία της Ένωσης εντός τριών ημερών από την ενημέρωση των σωματείων και των εκπροσώπων τους.

 

Επίσης το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (27 και 28/1) στον Πειραιά έχει ως εξής:

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 27/01/18 15:30    
2. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 28/01/18 12:00    
3. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 28/01/18 13:00    
4. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 28/01/18 13:00    
5. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 28/01/18 15:00    
6. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 28/01/18 15:30    
7. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 28/01/18 15:30    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:30    
9. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 27/01/18 15:30    
10. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 27/01/18 15:30    
11. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 28/01/18 13:00    
12. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 28/01/18 15:30    
13. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 28/01/18 15:30    
14. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 28/01/18 15:30    
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ (4ος Διαιτητής: ΣΦΟΥΝΟΣ Γ. – β Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.) ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Τετάρτη 24/01/18 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:30    
17. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 28/01/18 10:30    
18. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 28/01/18 10:30    
19. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 28/01/18 10:30    
20. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 28/01/18 13:00    
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 28/01/18 15:00    
22. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 28/01/18 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 27/01/18 15:30    
24. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 27/01/18 15:30    
25. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 27/01/18 15:30    
26. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 27/01/18 15:30    
27. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 28/01/18 13:00    
28. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 28/01/18 15:00    
29. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 28/01/18 15:30    
Γ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 27/01/18 15:30    
31. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 28/01/18 10:30    
32. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 28/01/18 10:30    
33. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 28/01/18 12:00    
34. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 28/01/18 12:30

Related posts

Εκδήλωση – αφιέρωμα στην επιστροφή των γλυπτών του Παρθενώνα και το παγκόσμιο έτος Αριστοτέλη

Ρένος Γιαμπουράς

Γενική Συνέλευση 16/6 στην Οδηγήτρια

Abola Team 3

Περαμαϊκός: «Ενίσχυση» (και) με Πάχο

Nάσος Φακίδης