Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (27/1) στον Πειραιά

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (27/1) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 27/01/18 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 4-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-1
3. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 27/01/18 15:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 0-0
4. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 27/01/18 15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 5-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 4-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 27/01/18 15:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 3-2
7. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 27/01/18 15:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 1-2
8. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 27/01/18 15:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-1
9. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 27/01/18 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-4
Γ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 27/01/18 15:30 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΚΑΟΥΡΗΣ .)  2-2
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 27/01/18 11:00 ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.  
12. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 27/01/18 17:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ .., ΤΟΡΝΟΣ Ε.  
13. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 27/01/18 17:45 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.  
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 27/01/18 12:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΠΕΡΟΥΛΗΣ .. 2-2
15. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 27/01/18 17:45 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΠΕΡΟΥΛΗΣ ..  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 27/01/18 11:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 2-1
17. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 27/01/18 13:00 ΚΙΚΗΣ Α.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 27/01/18 12:00 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 27/01/18 10:30 ΣΕΡΕΠΑΣ Α. 2-3
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 27/01/18 11:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.  
21. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 27/01/18 13:00 ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. Αναβλήθηκε
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 27/01/18 09:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 2-1
23. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 27/01/18 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 3-0
24. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 27/01/18 13:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ. 3-1
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 27/01/18 11:00 ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. 5-0
26. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 27/01/18 13:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 3-0
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 27/01/18 17:45 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.  
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 27/01/18 09:00 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. 0-4
29. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 27/01/18 11:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-4
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 27/01/18 13:00 ΒΑΛΒΗΣ Κ. 2-1
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 27/01/18 13:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α. 1-9
32. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 27/01/18 13:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..

Related posts

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά

Ρένος Γιαμπουράς

Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει (18.10.2019)

Abola Newsroom

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (31/3) στον Πειραιά

Abola Team 3