16.7 C
Αθήνα
Οκτώβριος 20, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα του Κυπέλλου με τους διαιτητές και τους παρατηρητές (Τετάρτη 31/1) και του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Κυπέλλου με τους διαιτητές και παρατηρητές (Τετάρτη 31/1) αλλά και του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

 

Δ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Κερατέας Τετάρτη 31/01/18 14:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Τετάρτη 31/01/18 14:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

Α’ κατηγορία

19η Αγωνιστική

 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 03/02/18 15:00    
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 03/02/18 15:00    
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 03/02/18 15:00    
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Άνοιξης Σάββατο 03/02/18 15:00    
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 04/02/18 15:00    
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Γλυκών Νερών Κυριακή 04/02/18 15:00    
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βάρης Κυριακή 04/02/18 15:00    
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 04/02/18 15:00  

Β’ κατηγορία

 

19η Αγωνιστική

 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 03/02/18 15:00    
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Δροσιάς Σάββατο 03/02/18 15:00    
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 04/02/18 15:00    
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 04/02/18 15:00    
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γέρακα Κυριακή 04/02/18 15:00    
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Πολυδενδρίου Κυριακή 04/02/18 15:00    
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αφιδνών Κυριακή 04/02/18 15:00    
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 04/02/18 15:00  

Γ’ κατηγορία

 

16η Αγωνιστική

 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 03/02/18 15:00    
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Κουβαρά Σάββατο 03/02/18 15:00    
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 03/02/18 15:00    
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 03/02/18 15:00    
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Νέας Μάκρης Σάββατο 03/02/18 15:00    
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γραμματικού Κυριακή 04/02/18 15:00    
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 04/02/18 15:00  

Related posts

Τα ζευγάρια από την κλήρωση για την 4η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Οι διαιτητές, παρατηρητές και υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (17 και 18/2) στην ΕΠΣΑΝΑ και η κλήρωση της Β’ φάσης των Νέων

Abola Team 3

Δρόσος Δημήτριος | Παίκτης Γιάννης Παθιακάκης

admin