16.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 26, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στην ΕΠΣΑ και ο καταρτισμός των Ομίλων για την Β’ φάση του πρωταθλήματος Παμπαίδων

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00    
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00    
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/02/18 15:00    
6. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/02/18 15:00    
7. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/02/18 15:00    
8. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/02/18 15:00    
9. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 04/02/18 15:00    
10. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 04/02/18 15:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 03/02/18 15:00    
12. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:00    
13. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 15:00    
14. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/02/18 15:00    
15. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:00    
16. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/02/18 11:00    
17. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 04/02/18 15:00    
18. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 04/02/18 15:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/02/18 15:00    
20. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:00    
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/02/18 15:00    
22. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/02/18 15:00    
23. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 04/02/18 11:00    
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/02/18 15:00    
25. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:00    
26. ΙΑΣΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00    
28. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/02/18 15:00    
29. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:00    
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:00    
31. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 15:00    
32. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/02/18 15:00    
33. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 04/02/18 15:00    
34. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 03/02/18 15:00    
36. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΒΥΡΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 03/02/18 15:00    
37. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 03/02/18 15:00    
38. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/02/18 11:00    
39. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/02/18 12:00    
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/02/18 15:00    
41. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:00    
42. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 04/02/18 15:30    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/02/18 15:00    
44. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/02/18 15:00    
45. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/02/18 15:00    
46. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΟΨ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/02/18 12:00    
47. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:00    
48. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/02/18 15:00    
49. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/02/18 15:00    
51. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/02/18 09:30    
52. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 04/02/18 11:00    
53. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 11:00    
54. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 04/02/18 11:00    
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/02/18 11:00    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/02/18 15:00    
57. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/02/18 09:00    
58. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 04/02/18 11:00    
59. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 11:00    
60. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/02/18 12:00    
61. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/02/18 15:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/02/18 15:00    
63. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/02/18 09:00    
64. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 04/02/18 09:30    
65. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/02/18 11:00    
66. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/02/18 11:30    
67. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 04/02/18 15:00

Επίσης η ΕΠΣΑ έκανε γνωστά τα εξής:

Ενημερώνουμε όλα τα ενδιαφερόμενα σωματεία μας, ότι στην ενότητα “ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΕΝΤΥΠΑ”, έχουν αναρτηθεί οι Όμιλοι της Β’ Φάσης του Πρωταθλήματος ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2017 – 2018.

 

Related posts

ΓΑΛΑΤΣΙ: “Συνεχίζουμε ανοδικά”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Με γκολάρα του Γιάννη Ασλανίδη ο Αγ. Δημήτριος καθήλωσε με 1-0 εκτός τον Αγ. Ιερόθεο και προκρίθηκε στο Κύπελλο

Abola Team 2

Τουρνουά ο ΠΟΨ στην μνήμη του Γιάννη Δακτυλά με την συμμετοχή όλων των δημοτικών σχολείων

Abola Team 3