16.7 C
Athens
Δεκέμβριος 15, 2019
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 03/02/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
4. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Άνοιξης Σάββατο 03/02/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
5. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 04/02/18 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Γλυκών Νερών Κυριακή 04/02/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βάρης Κυριακή 04/02/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 04/02/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
Β Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
10. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Δροσιάς Σάββατο 03/02/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
11. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 04/02/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
12. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 04/02/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
13. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γέρακα Κυριακή 04/02/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
14. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Πολυδενδρίου Κυριακή 04/02/18 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
15. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αφιδνών Κυριακή 04/02/18 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
 
16. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 04/02/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
Γ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Κουβαρά Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
19. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
20. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 03/02/18 15:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
21. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Νέας Μάκρης Σάββατο 03/02/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
22. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γραμματικού Κυριακή 04/02/18 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
 
23. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 04/02/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
Β Όμιλος Νέων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γέρακα Σάββατο 03/02/18 10:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΒΑ Ε.  
25. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 03/02/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
26. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ραφήνας Σάββατο 03/02/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ.  
27. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ανθούσας Σάββατο 03/02/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
Γ Όμιλος Νέων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 03/02/18 00:00    
29. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 03/02/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.  
30. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 03/02/18 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 03/02/18 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Δ Όμιλος Νέων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 03/02/18 09:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
33. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 03/02/18 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.  
34. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Σάββατο 03/02/18 10:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
35. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Σάββατο 03/02/18 10:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
Α Όμιλος Παίδων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βουλιαγμένης Κυριακή 04/02/18 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
37. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βούλας Κυριακή 04/02/18 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
38. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 04/02/18 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.  
39. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 04/02/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
40. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 04/02/18 11:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
Β Όμιλος Παίδων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γέρακα Κυριακή 04/02/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.  
42. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κουβαρά Κυριακή 04/02/18 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
43. ΜΑΡΚΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 04/02/18 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
44. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ανθούσας Κυριακή 04/02/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
45. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 04/02/18 10:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.  
Γ Όμιλος Παίδων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 04/02/18 00:00    
47. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Ραφήνας Κυριακή 04/02/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
48. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 04/02/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
49. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Κυριακή 04/02/18 10:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
50. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 04/02/18 12:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.  
Δ Όμιλος Παίδων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 04/02/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
52. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 04/02/18 10:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
53. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 04/02/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
54. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 04/02/18 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.  
55. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 04/02/18 12:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
Α Όμιλος Παμπαίδων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 03/02/18 12:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
57. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 03/02/18 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
58. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 03/02/18 12:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
59. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βάρης Σάββατο 03/02/18 12:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
60. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 03/02/18 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Βoca Αrena Σάββατο 03/02/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
62. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 03/02/18 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
63. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 03/02/18 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
64. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 03/02/18 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
65. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Μαρκόπουλου Σάββατο 03/02/18 12:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΝΟΙΞΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Άνοιξης Σάββατο 03/02/18 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
67. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ανθούσας Σάββατο 03/02/18 12:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
68. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 03/02/18 12:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
69. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ραφήνας Σάββατο 03/02/18 12:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 03/02/18 10:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.  
71. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 03/02/18 12:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.  
72. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καπανδριτίου Σάββατο 03/02/18 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
73. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ BATISTA Σάββατο 03/02/18 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
74. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 03/02/18 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
Α Όμιλος Junior
(12η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κερατέας Κυριακή 04/02/18 12:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.  
76. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 04/02/18 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
77. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Καλυβίων Κυριακή 04/02/18 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
78. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 04/02/18 12:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
79. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 04/02/18 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Β Όμιλος Junior
(12η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 04/02/18 00:00    
81. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΜΑΡΚΟ Planet Cosmos Κυριακή 04/02/18 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
82. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 04/02/18 10:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
83. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 04/02/18 12:00 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
84. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Βoca Αrena Κυριακή 04/02/18 12:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
Γ Όμιλος Junior
(12η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Δροσιάς Κυριακή 04/02/18 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
86. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 04/02/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
87. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 04/02/18 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
88. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 04/02/18 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ.  
89. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 04/02/18 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
Δ Όμιλος Junior
(12η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 04/02/18 00:00    
91. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 04/02/18 12:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
92. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νικολακάκη Κυριακή 04/02/18 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
93. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 04/02/18 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
94. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σταμάτας Κυριακή 04/02/18 12:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
PROJUNIOR A ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 04/02/18 12:00 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
96. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΩΡΙΩΝΕΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 04/02/18 12:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
PROJUNIOR B ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γραμματικού Σάββατο 03/02/18 12:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
98. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Δροσιάς Κυριακή 04/02/18 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
PROJUNIOR Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Νέων Παλατίων Κυριακή 04/02/18 11:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
100. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 04/02/18 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Related posts

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 15/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Ρένος Γιαμπουράς

Οι διαιτητές στα ματς των υποδομών του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στην ΕΠΣΑΝΑ και οι ανακοινώσεις για το PARTY JUNIOR PROJUNIOR και για την ημιτελική και τελική φάση πρωταθλήματος-Κυπέλλου Παμπαίδων

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (21/10 και 22/10) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3