24.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές και οι παρατητητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στην ΕΠΣΔΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στην ΕΠΣΔΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.  
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.  
3. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.  
4. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.  
6. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
7. ΒΥΖΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 04/02/18 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., HABILAJ A.  
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ.  
10. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 04/02/18 12:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.  
11. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
12. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 03/02/18 00:00   Αναβλήθηκε
14. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 03/02/18 18:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.  
15. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 04/02/18 12:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
16. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 04/02/18 18:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 03/02/18 10:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
18. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 03/02/18 12:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.  
19. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 03/02/18 13:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
20. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 04/02/18 13:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 03/02/18 10:00 HABILAJ A.  
22. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 03/02/18 10:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ.  
23. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 04/02/18 10:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Σάββατο 03/02/18 10:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
25. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 03/02/18 11:30 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
26. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ SUPER BALL Σάββατο 03/02/18 12:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ.  
27. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ SPORTLAND Σάββατο 03/02/18 12:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ SOCCER LAND Σάββατο 03/02/18 10:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
29. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 04/02/18 10:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
30. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 04/02/18 12:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.  
31. ΒΥΖΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 04/02/18 12:00 HABILAJ A.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 03/02/18 10:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
33. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 03/02/18 15:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.

Related posts

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (17 και 18/2) στην ΕΠΣΔΑ, οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Κυπέλλου (Τετάρτη 14/2) και η ανακοίνωση για τον αριθμό των διαιτητών

Abola Team 3

Ο Άτταλος Νέας Περάμου 3-0 την ΑΕ Ζεφυρίου στο Κύπελλο

Abola Team 2

Ο Βύζας 1-1 με το Χαϊδάρι

Abola Team 2