15 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (3/2) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (3/2) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-1
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 4-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
5. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι. 0-2
6. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
7. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-3
8. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 0-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-0
10. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-1
11. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΙΩΤΗ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-1
12. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-1 
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-3
14. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-4
15. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 0-1
16. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
17. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 3-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 3-1
19. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΒΥΡΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-1
20. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 4-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 6-1
22. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 3-2
23. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 3-2
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 5-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 1-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-2
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/02/18 00:00   Αναβλήθηκε
28. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/02/18 09:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 2-0
29. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 09:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
30. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 10:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-0
31. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/02/18 17:45 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 12:15 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-0
33. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/02/18 17:15 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
34. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 17:45 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
35. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/02/18 19:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
36. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/02/18 19:45 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/02/18 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
38. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 03/02/18 12:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 7-0
39. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΡΟΥΦ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 03/02/18 13:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-1
40. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/02/18 17:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 03/02/18 10:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-0
42. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 03/02/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 4-0
43. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 11:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 2-0
44. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 03/02/18 15:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 2-1
45. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/02/18 20:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/02/18 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-1
47. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 12:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-4
48. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/02/18 17:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
49. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/02/18 17:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 03/02/18 10:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 5-1
51. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/02/18 12:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 3-4
52. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-4
53. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/02/18 17:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 03/02/18 10:45 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 5-0
55. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
56. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 19:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.  
57. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 03/02/18 19:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΔΑΣ Β.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/02/18 10:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-1
59. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 03/02/18 10:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 5-0
60. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/02/18 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-0
61. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/02/18 10:45 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 4-0
62. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 17:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
63. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/02/18 19:15 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
64. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 19:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 03/02/18 09:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-1
66. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 03/02/18 10:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-1
67. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 03/02/18 13:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 7-0
68. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 17:30 ΙΣΣΑ Α.  
69. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 03/02/18 17:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
70. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 03/02/18 18:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/02/18 09:45 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
72. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 10:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-3
73. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 03/02/18 12:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 4-0
74. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 0-4
75. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 19:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/02/18 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-0
77. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/02/18 12:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-2
78. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/02/18 17:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
79. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/02/18 17:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
80. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 18:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 03/02/18 10:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-1
82. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/02/18 10:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-1
83. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 11:00 ΣΑΡΡΗΣ Α.  
84. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 03/02/18 12:45 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 4-2
85. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/02/18 19:30 ΠΕΓΙΟΣ Γ.  
86. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 19:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/02/18 11:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 0-4
88. ΡΟΥΦ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/02/18 13:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-0
89. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 17:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
90. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/02/18 18:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 03/02/18 09:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-0
92. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/02/18 11:45 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-1
93. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/02/18 11:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 6-4
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 03/02/18 09:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
95. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/02/18 11:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
96. ΑΕΚ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 6-2
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/02/18 12:15 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-1
98. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/02/18 12:45 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 2-2
99. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 03/02/18 16:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/02/18 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-1
101. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 03/02/18 12:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
102. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/02/18 12:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 6-1
103. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/02/18 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-1
104. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
105. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/02/18 19:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 09:30 ΣΑΡΡΗΣ Α.  
107. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 03/02/18 09:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 6-0
108. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/02/18 12:45 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 5-1
109. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 20:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
110. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-2
111. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 03/02/18 11:15 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 0-1

Related posts

Έκλεψε την παράσταση η διαιτητίνα Χαρίκλεια Βογιατζιδάκη στη Νέα Ιωνία στα ματς των Μικτών ΕΠΣΑ-ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Επανεκλογή Π. Δημητρίου στην ΕΠΣΑ, σάρωσε ο Νικόπουλος

Abola Team 3

Λύγκος (Άτταλος Ν. Φιλαδέλφειας):”Θέλαμε οπωσδήποτε τη νίκη”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης