18.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (3/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (3/2) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 03/02/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
1-0
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-0
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
0-1
4. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Άνοιξης Σάββατο 03/02/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-1
Δ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Κερατέας Τετάρτη 31/01/18 14:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-1 παρ.
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Τετάρτη 31/01/18 14:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-2
Β Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
2-1
8. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Δροσιάς Σάββατο 03/02/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-2
Γ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
2-4
10. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Κουβαρά Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
3-0
11. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
2-0
12. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 03/02/18 15:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
2-2
13. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Νέας Μάκρης Σάββατο 03/02/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-2
Β Όμιλος Νέων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γέρακα Σάββατο 03/02/18 10:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΒΑ Ε. 0-3
15. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 03/02/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. 2-1
16. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ραφήνας Σάββατο 03/02/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ. 2-2
17. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ανθούσας Σάββατο 03/02/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 4-0
Γ Όμιλος Νέων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Τετάρτη 31/01/18 15:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 1-3
19. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 03/02/18 00:00    
20. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 03/02/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α. 0-3
21. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 03/02/18 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
22. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 03/02/18 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Δ Όμιλος Νέων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αγίας Άννας Τετάρτη 31/01/18 15:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 8-0
24. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 03/02/18 09:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 3-3
25. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 03/02/18 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.  
26. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Σάββατο 03/02/18 10:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΑΛΛΑΣ Γ. 1-3
27. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Σάββατο 03/02/18 10:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-3
Α Όμιλος Παμπαίδων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 03/02/18 12:00 ΔΗΜΑΣ Μ. 3-1
29. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 03/02/18 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
30. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 03/02/18 12:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 4-1
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βάρης Σάββατο 03/02/18 12:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
32. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 03/02/18 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 0-0
Β Όμιλος Παμπαίδων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Βoca Αrena Σάββατο 03/02/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-4
34. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 03/02/18 12:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 5-0
35. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 03/02/18 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 1-5
36. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 03/02/18 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-5
37. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Μαρκόπουλου Σάββατο 03/02/18 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΝΟΙΞΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Άνοιξης Σάββατο 03/02/18 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 2-4
39. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ανθούσας Σάββατο 03/02/18 12:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 5-2
40. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 03/02/18 12:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
41. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ραφήνας Σάββατο 03/02/18 12:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. 1-1
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 03/02/18 10:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
43. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 03/02/18 12:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 0-1
44. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καπανδριτίου Σάββατο 03/02/18 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 2-2
45. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ BATISTA Σάββατο 03/02/18 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
46. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 03/02/18 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
PROJUNIOR B ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γραμματικού Σάββατο 03/02/18 12:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 1-2

Related posts

Αγιασμός αθλητικών τμημάτων ΑΟ Βουλιαγμένης

Ρένος Γιαμπουράς

Έναρξη των Ακαδημιών της Ατλαντίδας

Abola Team 3

Η νέα ανακοίνωση της ΕΠΣΑΝΑ για την κλήρωση του Κυπέλλου και των πρωταθλημάτων, για τις δηλώσεις συμμετοχής και την ταυτότητα του προπονητή

Abola Team 3