19.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 20, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στον Πειραιά

Στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 2-1
2. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 04/02/18 12:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-1
3. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 04/02/18 13:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-0
4. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 04/02/18 15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 1-1
5. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
6. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
7. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 04/02/18 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-4
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 03/02/18 15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-2
9. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 2-0
10. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
11. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 04/02/18 13:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 2-2
12. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-2
13. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 0-1
14. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-2 
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-0
16. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 1-5
17. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 04/02/18 10:30 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 2-0
18. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 04/02/18 13:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 0-1
19. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 04/02/18 13:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 4-1
20. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 04/02/18 13:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)  
21. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 03/02/18 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 0-2
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 3-0
24. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-0
25. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 04/02/18 10:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 0-2
26. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 04/02/18 10:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-5
27. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) 1-2
28. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΙΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 5-0 
Γ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
30. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 04/02/18 10:30 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 6-1
31. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 04/02/18 12:45 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 0-4 
32. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 04/02/18 13:00 ΚΙΚΗΣ Α., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. (Παρατηρητής: ΚΑΟΥΡΗΣ .) 1-1 
33. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-2
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 03/02/18 13:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ. 0-1
35. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 03/02/18 17:45 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 5-0
36. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 04/02/18 17:45 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΠΕΡΟΥΛΗΣ ..  
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 12:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 1-3
38. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 04/02/18 17:45 ΔΟΥΛΗΣ Γ.  
39. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 04/02/18 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 10:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 3-1
41. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 03/02/18 13:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 0-0
42. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 04/02/18 17:45 ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 03/02/18 10:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.  
44. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 03/02/18 11:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 03/02/18 18:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
46. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 04/02/18 17:45 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 03/02/18 11:00 ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.  
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 03/02/18 09:30 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. 6-1
49. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 03/02/18 11:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α. 0-4
50. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 03/02/18 17:45 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι. 1-2
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 03/02/18 09:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΟΥΛΟ .. 0-3
52. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 14:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 1-2
53. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 04/02/18 10:30 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.  
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 03/02/18 13:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 1-1
55. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 13:00 ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. 0-5
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 03/02/18 11:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 1-2
57. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 03/02/18 11:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 3-0
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 03/02/18 17:45 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 3-0
59. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 04/02/18 10:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 5-1

Related posts

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (2 και 3/12) στον Πειραιά

Abola Team 3

Πραγματοποιήθηκε η πρώτη συγκέντρωση του Αμπελακιακού,

Abola Team 2

Στο… ρελαντί ο Ερμής Κορυδαλλού

Ρένος Γιαμπουράς