21.2 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής

Στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής, στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

1ος όμιλος – 15η αγωνιστική

 

ΑΕ Διδυμοτείχου – Καβάλα 1-2 

Αετός Ορφανού – Άρης Αβάτου 1-0 

Δόξα Προσκυνητών – Απόλλων Παραλιμνίου 

Ελπίδα Σκουτάρεως – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Νέστος Χρυσούπολης 2-1 

Ορφέας Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 3-1 

 

 

2ος όμιλος – 22η αγωνιστική

 

Αγροτικός Αστέρας – Άρης Παλαιοχωρίου 1-1 

ΑΕ Καρίτσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-0 

ΑΟ Καρδίας – Καμπανιακός 2-1 

Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας 0-0 

Κιλισιακός – Ηρακλής 0-4 

Μακεδονικός – Νάουσα 0-0 

Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Πιερικός 0-0 

Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά 

 

 

3ος όμιλος – 18η αγωνιστική

 

Πανλευκάδιος – Λευκίμμη 1-0 

Αστέρας Παραποτάμου – Τηλυκράτης 1-1 

Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός 0-0 

Καστοριά – Δόξα Κρανούλας 0-3 α.α 

Μακεδονικός Φούφα – Πόντιοι Καραγιαννίων 3-0 

Σκουφάς Κομποτίου – Ερμής Αμυνταίου 1-3 

Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος 

 

 

4ος όμιλος – 18η αγωνιστική

 

Αλμυρός – Αστέρας Ιτέας 1-0 

ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου 0-1 

Αχιλλέας Φαρσάλων – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0 

Βελούχι – Διγενής Νεοχωρίου 1-2 

Θήβα – ΝΠΣ Βόλος 3-3 

 

Νίκη Βόλου – Οπούντιος Μαρτίνου 1-0 

Ρεπό: Ρήγας Φεραίος 

 

 

5ος όμιλος – 14η αγωνιστική

 

Αστέρας Βλαχιώτη – Τσικλητήρας Πύλου 2-0 

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Αστέρας Αμαλιάδας 0-4 

Παλληξουριακός – Αχαϊκή 0-0 

Παναρκαδικός – Λεωνίδιο 4-2 

Πανηλειακός – Ζάκυνθος 1-0 

ΠΑΟ Βάρδας – Καλαμάτα 4-3 

 

 

6ος όμιλος – 14η αγωνιστική

 

Εθνικός – Προοδευτική 1-0 

Διαγόρας Ρόδου – Πέλοπας Κιάτου ΑΝΑΒΟΛΗ 

Ζευγολατιό – Ιάλυσος Ρόδου 0-3 

Ιωνικός – Ασπρόπυργος 0-0 

Λουτράκι – Ρόδος 1-0 

Ρεπό: Κερατσίνι 

 

 

7ος όμιλος – 14η αγωνιστική

 

Ερμής Κιβερίου – Ένωση Ερμιονίδας 1-1 

Πανθηραϊκός – Αήττητος Σπάτων 0-0 

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Ταμυναϊκός 2-1 

Θύελλα Ραφήνας – Παναργειακός 2-1 

Χαλκίδα – Τριγλία Ραφήνας 1-1 

Ρεπό: Αιολικός 

 

 

8ος όμιλος – 14η αγωνιστική

 

Άγιος Ιερόθεος – Ηρόδοτος 0-0 

ΑΕ Μυλοποτάμου – Φωστήρας 1-1 

Ατσαλένιος – Κηφισιά 1-2 

Ηλυσιακός – Ερμής Ζωνιανών 2-2 

ΟΦ Ιεράπετρας – Παλαιόχωρα 0-0 

Ρεπό: Αιγάλεω

Related posts

Παραιτήθηκε η διοίκηση του Παναργειακού!

Abola Team 2

Πληρωμές στον Ηρόδοτο

Abola Team 2

Ξαφνική αποχώρηση Χατζηαλέξη από τον Ιωνικό Νικαίας!

Abola Team 2