18.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) στην ΕΠΣΑΝΑ έχει ως εξής: 

Α’ κατηγορία

20η Αγωνιστική

 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 10/02/18 15:00    
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Βούλας Σάββατο 10/02/18 15:00    
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 10/02/18 15:00    
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΡΚΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 11/02/18 15:00    
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 11/02/18 15:00    
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 11/02/18 15:00    
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κερατέας Κυριακή 11/02/18 15:00    
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 11/02/18 15:00  

Β’ κατηγορία

 

20η Αγωνιστική

 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 10/02/18 15:00    
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σταμάτας Σάββατο 10/02/18 15:00    
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 10/02/18 15:00    
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 10/02/18 15:00    
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αναβύσσου Κυριακή 11/02/18 15:00    
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Νέων Παλατίων Κυριακή 11/02/18 15:00    
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αγίας Άννας Κυριακή 11/02/18 15:00    
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 11/02/18 15:00  

Γ’ κατηγορία

 

17η Αγωνιστική

 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κουβαρά Σάββατο 10/02/18 15:00    
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Καλάμου Σάββατο 10/02/18 15:00    
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 10/02/18 15:00    
ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αυλώνα Κυριακή 11/02/18 15:00    
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 11/02/18 15:00    
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Βούλας Κυριακή 11/02/18 15:00    
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Ανθούσας Κυριακή 11/02/18 15:00  

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Τι έγινε το Σάββατο (15/2) στην Ανατολική Αττική

Abola Team

ΕΠΣΑΝΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την πρόσληψη Ενωσιακών προπονητών

Ρένος Γιαμπουράς

Με τους διαιτητές της Super League έπαιξε η Μικτή Παίδων της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3