18.8 C
Αθήνα
Οκτώβριος 26, 2020
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Ορφέας Ξάνθης – ΑΕ Διδυμοτείχου: Τρακαλιάνης (Σερρών), Κρυωνάς (Σερρών), Αναστασιάδης (Σερρών).

 

Καβάλα – Ελπίς Σκουτάρεως: Κοτσάνης (Δράμας), Κουβαλάκης (Δράμας), Χασιώτης (Δράμας).

 

Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου: Λυμπούδης (Μακεδονίας), Χαδήμογλου (Μακεδονίας), Χατζηβασιλείου (Μακεδονίας).

 

Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Δόξα Προσκυνητών: Σιμίδης (Εβρου), Τερζόπουλος (Εβρου), Κίτσος (Εβρου).

 

Νέστος Χρυσούπολης – Αρης Αβάτου: Δραγούσης (Κιλκίς), Παπαδόπουλος (Κιλκίς), Οικονομίδης (Δράμας).

 

Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Ορφανού: Αγγελάκης (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος Ηλ. (Μακεδονίας), Νταβέλας (Μακεδονίας).

 

 

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Αρης Παλαιοχωρίου – Νάουσα: Μιχούλιας (Μακεδονίας). Μιχτακίδης (Μακεδονίας), Σιανίδης (Μακεδονίας).

 

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕ Καρίτσας: Μπούμπας (Ηπείρου), Λιόντος (Ηπείρου), Τσάντας (Ηπείρου).

 

Ηρακλής – ΑΟ Καρδίας: Γιουματζίδης (Πέλλας), Μίλτσης (Πέλλας), Δέλλιος (Πέλλας).

 

Καμπανιακός – Μακεδονικός: Μέγας (Πιερίας), Βρούζος (Πιερίας), Μηνούδης (Πιερίας).

 

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Αγροτικός Αστέρας: ΤΣέτσιλας (Γρεβενών), Τέγος (Γρεβενών), Βογδόπουλος (Κοζάνης).

 

Πιερικός – Εδεσσαϊκός: Τσιτσανούδης (Λάρισας), Κοτούμπας (Λάρισας), Δεδικούσης (Λάρισας).

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – Κιλκισιακός: Δημητριάδης (Χαλκιδικής), Χρυσαΐδης (Χαλκιδικής), Κώστογλου (Χαλκιδικής).

 

 

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – Δόξα Κρανούλας: Πολυχρονίου (Καστοριάς), Δράγος (Φλώρινας), Δούμτσης (Φλώρινας).

 

Τηλυκράτης Λευκάδας – Πανλευκάδιος: Μπαΐλης (Πρέβεζας), Τσόγκας (Πρέβεζας), Κέφης (Πρέβεζας).

 

Ν. Αμφίλοχος – Εθνικός Φιλιππιάδας: Αθανασίου (Αρτας), Μάνος (Αρτας), Αντωνίου (Ηπείρου).

 

ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα: Πάνος (Ηπείρου), Καραλής (Ηπείρου), Μωυσιάδης (Ηπείρου).

 

Ερμής Αμυνταίου – Αστέρας Παραποτάμου: Σιδερίδης Β. (Καστοριάς), Πρεσπάρης (Καστοριάς), Σιδερίδης Χρ. (Καστοριάς).

 

 

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Οπούντιος Μαρτίνου – Διγενής Νεοχωρίου: Νικολάου Σπ. (Αθηνών), Νικολάου Χρ. (Αθηνών), Τσαλίκογλου (Αν. Αττικής).

 

Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Φαρσάλων: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας), Καλύβας (Φθιώτιδας), Δοσκόρης (Φθιώτιδας).

 

Ρήγας Φεραίος – Αλμυρός: Μπεκιάρης (Καρδίτσας), Βογιατζής (Καρδίτσας), Κανιούρας (Καρδίτσας).

 

ΝΠΣ Βόλος – Νίκη Βόλου: Πανυτσίδης (Κοζάνης), Μάνος (Λάρισας), Μπαλιάγκας (Κοζάνης).

 

Αμβρυσσέας Διστόμου – Θήβα: Νταούλας (Δ. Αττικής), Πλάκας (Δ. Αττικής), Ντζουροπάνος (Δ. Αττικής).

 

Αστέρας Ιτέας – Βελούχι: Πόγκας (Εύβοιας), Τσιφλάκος (Εύβοιας), Κορακιανίτης (Βοιωτίας).

 

 

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Τσικλητήρας Πύλου – Αστέρας Αμαλιάδας: Μακρυπόδης (Αχαΐας), Μεσσήνης (Αχαΐας), Γκοτσόπουλος (Αχαΐας).

 

Καλαμάτα – Αστέρας Βλαχιώτη: Ρατσιάτος (Αργολίδας), Λυκομήτρος (Αργολίδας), Λέκκας (Αργολίδας).

 

Ζάκυνθος – ΠΑΟ Βάρδας: Κέκελος (Αιτωλοακαρνανίας), Λυσσάρης (Αιτωλοακαρνανίας), Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας).

 

Πανηλειακός – Παλληξουριακός: Χρονάς (Αχαΐας), Ανδριανός (Αχαΐας), Σωτηρόπουλος (Αχαΐας).

 

Αχαϊκή – Παναρκαδικός: Σελίμος (Λακωνίας), Χατζημανώλης (Λακωνίας), Σόβολος (Λακωνίας).

 

Λεωνίδιο – Διαγόρας Βραχνέικων: Γιαννόπουλος (Μεσσηνίας), Καρβούνης (Μεσσηνίας), Γκούμας (Μεσσηνίας).

 

 

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Προοδευτική – Πέλοπας Κιάτου: Αλιάγας (Δ. Αττικής), Παύλος (Δ. Αττικής), Νατσιόπουλος (Δ. Αττικής).

 

Κερατσίνι – Διαγόρας Ρόδου: Σφέτσιας (Σάμου), Πρέντζας (Δ. Αττικής), Τσολακίδης (Αθηνών).

 

Ασπρόπυργος – Εθνικός: Κάτοικος (Αθηνών), Λυμπερόπουλος (Αθηνών), Καραγιαννίδης (Αθηνών).

 

Ιάλυσος Ρόδου – Ιωνικός: Βουρνέλης (Μακεδονίας), Τοροσιάδης (Μακεδονίας), Τσιότσιος (Μακεδονίας).

 

Ζευγολατιό – Λουτράκι: Ρούτσης (Κορινθίας), Σπηλιώτης (Κορινθίας), Κλεπετσάνης (Κορινθίας).

 

 

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Αήττητος Σπάτων – Παναργειακός: Λάμπρου (Εύβοιας), Φίλος (Βοιωτίας), Αργύρης (Εύβοιας).

 

Ερμής Κιβερίου – Χαλκίδα: Γκριτζέπης (Αρκαδίας), Χαραλαμπόπουλος (Αρκαδίας), Καματάκης (Αρκαδίας).

 

Ερμιονίδα – Διαγόρας Αγ. Παρασκευής: Καλανζής (Αθηνών), Μητάρης (Αν. Αττικής), Καλλής (Αν. Αττικής).

 

Ταμυναϊκός Αλιβερίου – Πανθηραϊκός: Αντωνίου (Αν. Αττικής), Κουλοχέρης (Αν. Αττικής), Γκούβας (Αν. Αττικής).

 

Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας: Ευθυμίου (Αθηνών), Βαξαβανέλης (Αθηνών), Κοκαρίδας (Αθηνών).

 

 

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Ηρόδοτος – Ερμής Ζωνιανών: Σωτηριάδης (Λασιθίου), Πάγκαλος (Λασιθίου), Φραγκιαδάκης (Λασιθίου).

 

Αιγάλεω – Ηλυσιακός: Περράκης (Αθηνών), Αραβίδης (Αθηνών), Μέστρος (Λέσβου).

 

Φωστήρας – Ιεράπετρα: Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Παγουρτζής (Πειραιά), Κορώνας (Πειραιά).

 

ΑΕ Μυλοποτάμου – Ατσαλένιος: Κασσελάκης (Χανίων), Μαρνέζος (Χανίων), Αναστασάκης (Χανίων).

 

Παλαιόχωρα – Αγ. Ιερόθεος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Κοκμοτός (Ρεθύμνου), Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου).

Related posts

«Διαζύγιο» με Βασιλειάδη η ΑΕ Μυλοποτάμου

Abola Team 2

Ευχές σε Γιοκαριδάκη από Επισκοπή

Abola Team 2

Καλύτερος ο Πανηλειακός, 2-1 τον Διαγόρα

Ρένος Γιαμπουράς