15.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 31, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) στην ΕΠΣΔΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΔΑ έχει ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00    
2. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 10/02/18 15:00    
3. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 10/02/18 15:00    
4. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 10/02/18 15:00    
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 11/02/18 15:00    
6. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 11/02/18 15:00    
7. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00    
9. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 10/02/18 17:00    
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 11/02/18 12:00    
11. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00    
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 11/02/18 15:00  

Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

1. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00

2. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 10/02/18 15:00

3. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 10/02/18 15:00

4. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 10/02/18 15:00

5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 11/02/18 15:00

6. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 11/02/18 15:00

7. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>

(17η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

8. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00

9. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 10/02/18 17:00

10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 11/02/18 12:00

11. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00

12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 11/02/18 15:00

Related posts

ΕΠΣΔΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (22-23/12)

Nάσος Φακίδης

Έβδομος ο Ηρακλής

Nάσος Φακίδης

Η ΕΠΣΔΑ για την απώλεια του διαιτητή Κορέστη

Abola Team 3