16.2 C
Αθήνα
Οκτώβριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (10/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (10/2) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-2
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Βούλας Σάββατο 10/02/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
1-1
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-2
Β Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-2
5. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σταμάτας Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
2-1
6. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 10/02/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
1-0
7. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 10/02/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-0
Γ Κατηγορία
Γ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κουβαρά Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
2-0 
9. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Καλάμου Σάββατο 10/02/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
6-0
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 10/02/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
0-0
Β Όμιλος Νέων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 10/02/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 3-1
12. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Ανθούσας Σάββατο 10/02/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 2-4
13. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 10/02/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 0-2
14. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 10/02/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 0-1
Γ Όμιλος Νέων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Κρυονερίου Σάββατο 10/02/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.  
16. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Σάββατο 10/02/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 0-3
17. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 10/02/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
Δ Όμιλος Νέων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 10/02/18 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ.  
19. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 10/02/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-1
20. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καλάμου Σάββατο 10/02/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 1-7
Α Όμιλος Παμπαίδων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 10/02/18 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 5-1
22. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 10/02/18 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 1-10
23. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 10/02/18 12:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. 1-2
24. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κερατέας Σάββατο 10/02/18 12:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
25. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Σάββατο 10/02/18 12:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Διώνης Σάββατο 10/02/18 12:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 1-1
27. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γέρακα Σάββατο 10/02/18 12:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
28. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 10/02/18 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. Διακόπηκε
29. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βoca Αrena Σάββατο 10/02/18 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 8-1
30. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Γλυκών Νερών Σάββατο 10/02/18 13:00 ΣΟΦΙΑΣ Α. 3-0
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 10/02/18 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-0
32. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Δροσιάς Σάββατο 10/02/18 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 1-2
33. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ Μαραθώνα Σάββατο 10/02/18 12:00 ΝΙΚΑΣ Γ.  
34. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 10/02/18 12:00 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 0-4
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 10/02/18 12:00 ΚΑΡΡΑΣ Α.  
36. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 10/02/18 12:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 2-0
37. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Συκαμίνου Σάββατο 10/02/18 12:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 0-6

 

 

Related posts

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 1-2/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Διαιτητές στα ματς της ΕΠΣΑΝΑ και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Abola Team 3