18.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 24, 2020
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

1ος όμιλος – 16η αγωνιστική 

Ορφέας Ξάνθης-ΑΕ Διδυμότειχου 5-0 

Καβάλα-Ελπίδα Σκουτάρεως 0-2 

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 1-3 

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Δόξα Προσκυνητών 1-0 

Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου 0-1 

Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού 1-0 

 

2ος όμιλος – 23η αγωνιστική 

Άρης Παλαιοχωρίου-Νάουσα (Αναβολή) 

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας 2-2 

Καμπανιακός-Μακεδονικός 0-2 

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΕ Καρίτσας 2-0 

Ηρακλής-ΑΟ Καρδίας 2-1 

Πιερικός-Εδεσσαϊκός 1-1 

ΑΠΕ Λαγκαδά-Κιλκισιακός (Αναβολή) 

Ρεπό: Φίλιππος Αλεξάνδρειας 

 

3ος όμιλος – 19η αγωνιστική 

ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Φούφα 2-1 

Θεσπρωτός-Καστοριά 0-3 α.α 

Τηλυκράτης Λευκάδας-Πανλευκάδιος 0-0 

Νέος Αμφίλοχος-Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0 

Ερμής Αμυνταίου-Αστέρας Παραποτάμου 5-1 

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Δόξα Κρανούλας 0-0 

Ρεπό: Σκουφάς Κομποτίου 

 

4ος όμιλος – 19η αγωνιστική 

ΝΠΣ Βόλος-Νίκη Βόλου 1-1 

Αστέρας Ιτέας-ΑΠΟΚ Βελούχι 6-2 

Αμβυσσεάς Διστόμου-Θήβα 2-1 

Ρήγας Φεραίος-ΓΣ Αλμυρού 2-1 

Ολυμπιακός Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0 

Οπούντιος Μαρτίνου-Διγενής Νεοχωρίου 1-2 

 

Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων 

 

5ος όμιλος – 15η αγωνιστική 

Τσικλητήρας Πύλου-Αστέρας Αμαλιάδας 1-1 

Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη 2-1 

Λεωνίδιο-Διαγόρας Βραχνέικων 0-0 

Ζάκυνθος-ΠΑΟ Βάρδας 0-1 

Αχαϊκή-Παναρκαδικός 1-1 

Πανηλειακός-Παλληξουριακός 1-1 

 

6ος όμιλος – 15η αγωνιστική 

Κερατσίνι-Διαγόρας 1-0 

Ιάλυσος-Ιωνικός 1-1 

ΑΟ Ζευγολατιό-ΑΟ Λουτράκι 1-0 

Προοδευτική-Πέλοπας Κιάτου 3-2 

Ασπρόπυργος-Εθνικός 2-0 

Ρεπό: Ρόδος 

 

7ος όμιλος – 15η αγωνιστική 

Ερμιονίδα-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 2-1 

Ερμής Κιβερίου-Χαλκίδα 4-0 

Αήττητος Σπάτων-Παναργειακός 4-0 

Ταμυναϊκός-Πανθηραϊκός 1-4 

Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας 0-0 

Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας 

 

8ος όμιλος – 15η αγωνιστική 

Ηρόδοτος-Ερμής Ζωνιανών 2-0 

ΑΟ Παλαιοχώρας-Άγιος Ιερόθεος 2-0 

Αιγάλεω-Ηλυσιακός 1-1 

Φωστήρας-ΟΦ Ιεράπετρας 1-0 

ΑΕ Μυλοποτάμου-Ατσαλένιος 3-0 

Ρεπό: Κηφισιά

Related posts

Από την Κ20 του Πλατανιά στον Ηρόδοτο ο Μανώλης Παπαδάκης

Abola Team 2

“Έβγαλε φτερά” στα Λιόσια!

Abola Team

Το νέο Δ.Σ. της Θύελλας Ραφήνας με πρόεδρο τον Χρήστο Παπακωνσταντίνου

Abola Team 3