15.8 C
Athens
Νοέμβριος 20, 2019
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (17 και 18/2) στην ΕΠΣΔΑ, οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Κυπέλλου (Τετάρτη 14/2) και η ανακοίνωση για τον αριθμό των διαιτητών

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (17 και 18/2) στην ΕΠΣΔΑ αλλά και οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Κυπέλλου (Τετάρτη 14/2) έχει ως εξής:

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 17/02/18 15:00    
2. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 17/02/18 15:00    
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 17/02/18 15:00    
4. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 17/02/18 15:00    
5. ΒΥΖΑΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 18/02/18 15:00    
6. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 18/02/18 15:00    
7. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 18/02/18 15:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/02/18 11:00    
9. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 18/02/18 15:00    
10. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 18/02/18 15:00    
11. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 18/02/18 15:00    
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/02/18 15:00    
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2017-18 <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Τετάρτη 14/02/18 15:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., HABILAJ A. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
 
14. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Τετάρτη 14/02/18 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

Στο μεταξύ σε ανακοίνωσή της η ΕΠΣΔΑ αναφέρει:

ΛΟΓΩ ΤΟΥ 3ΗΜΕΡΟΥ ΑΠΟΚΡΙΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΑΠΟ ΤΗΝ Κ.Ε.Δ. ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΜΑΣ, Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΡΙΟΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΩΡΑΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΕ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ.

 

Related posts

Στις 22/11 το ματς Κυπέλλου Πανασπροπυργιακός-Πιρρίχιος, αναβολή της προπόνησης των Μικτών

Abola Team 3

Κλήρωση Κυπέλλου και Πρωταθλήματος 2019-20 (02/9/2019 22:14)

Abola Newsroom

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28/10 και 29/10) αλλά και του Κυπέλλου (1/11) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 2