15.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι πρώτοι σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ έχει διαμορφωθεί ως εξής:

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος

  Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΓΚΟΥΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 13
2. ΚΟΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12
3. ΝΤΟΝΕ ΜΑΡΑΛΝΤΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 11
4. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 8
5. ΑΛΗΜΠΑΣ ΓΙΑΣΙΝ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 7
6. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 7
7. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 6
8. ΝΗΣΑΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 6
9. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 6
10. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΥΦ 6

 

2ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 12
2. ΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 11
3. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 11
4. ΟΚΣΙΣΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 11
5. ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 10
6. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 10
7. ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 10
8. ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 9
9. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 9
10. ΜΟΥΡΕΖΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙ 9

Β’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

  Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. NDIAYE LAZARE AMACODOU ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19
2. ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 12
3. ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΛΩΝΟΣ 10
4. ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 9
5. ΓΚΙΟΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 8
6. ΧΑΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 8
7. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 7
8. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 7
9. ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 6
10. ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 6

2ος όμιλος

 

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 13
2. ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 13
3. ERMAL GEGA ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 11
4. ΚΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 11
5. ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 11
6. ΜΑΡΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 10
7. ΣΤΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 10
8. ΜΗΤΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9
9. ΑΝΔΡΕΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 8
10. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 8
 

3ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 13
2. ΒΑΣΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10
3. ΓΡΙΒΑΣ ΦΡΟΙΞΟΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 9
4. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 9
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 8
6. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΓΟΣ 8
7. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΥΡΩΝ 6
8. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 6
9. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΓΟΣ 6
10. ΜΙΧΑΛΑΚΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 6

Γ’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

 

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΗΛΙΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 10
2. ΤΣΙΑΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 10
3. MET HOXHA MARLEND ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 8
4. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 8
5. ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΑΡΟΥΣΙ 8
6. ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΟΨ 7
7. KYRTI KLEMENT ΠΟΨ 6
8. ΒΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 6
9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΤΑΥΛΑ 6
10. ΜΕΡΕΤΣΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ 6

2ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 14
2. ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 12
3. ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 11
4. ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 10
5. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 9
6. ΒΙΚΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 8
7. ΑΚΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7
8. ΒΑΡΦΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΟΥΡΚΕΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 7
9. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 7
10. ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 7

3ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 21
2. ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 16
3. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 13
4. ΛΙΑΤΗΣ ΚΙΜΩΝ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 10
5. ΣΩΝΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 10
6. ΔΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 9
7. ΜΠΟΥΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 9
8. ΤΣΙΤΙΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 9
9. ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 7
10. ΔΟΥΔΕΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 6

4ος όμιλος

 

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΓΟΥΔΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 12
2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 11
3. ΠΑΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 11
4. ΚΑΚΑΜΠΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 10
5. MANSOUR YOUSSEF ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 9
6. ΔΑΝΙΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΤΗΣΙΑ 9
7. ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 9
8. ΠΡΑΣΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 8
9. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 7
10. ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 7

Related posts

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΑ: Αυτά είναι τα 16 ζευγάρια της δ’ φάσης!

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

Ρένος Γιαμπουράς

Με ψυχή και πάθος οι Άγιοι Ανάργυροι!

Ρένος Γιαμπουράς