16.4 C
Αθήνα
Οκτώβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (17 και 18/2) στον Πειραιά, ποινές σε παίκτες και κλήσεις σε απολογία και η κλήρωση για τον γηπεδούχο στον τελικό του Κυπέλλου

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (17 και 18/2) στον Πειραιά ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 17/02/18 15:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)  
2. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 17/02/18 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
3. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 17/02/18 15:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)  
4. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 17/02/18 15:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
5. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 18/02/18 12:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
6. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 18/02/18 15:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)  
7. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 18/02/18 16:00 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 17/02/18 15:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)  
9. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 17/02/18 15:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
10. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 17/02/18 15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
11. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 17/02/18 15:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
12. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/02/18 12:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
13. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 18/02/18 13:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
14. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 18/02/18 15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 17/02/18 13:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
16. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 17/02/18 17:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΕΡΟΥΛΗΣ .., ΠΟΥΛΟ ..  
17. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 18/02/18 17:30 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΠΟΥΛΟ ..  
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 17/02/18 12:00 ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.  
19. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 17/02/18 13:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.  
20. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 18/02/18 16:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 17/02/18 13:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.

Η Ε.Π.Σ. Πειραιά ενημερώνει ότι την Τρίτη 20/2/2018 και ώρα 17.00  στο Δημαρχείο Πειραιά θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση της τυπικά γηπεδούχου ομάδας του φετινού τελικού Κυπέλλου Πειραιά «Γ. Γκαμίλης», στον οποίο φιναλίστ είναι ο Α.Ο. ΚΑΡΑΒΑΣ και ο ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.

 

Ο φετινός τελικός τελεί υπό την αιγίδα του Δήμου Πειραιά, στον οποίο άλλωστε ανήκουν οι  δύο φιναλίστ.

 

 

 

Live ο αγώνας Αμπελακιακος – Καραβάς από το «Sportaltv.gr»

 

Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ενημερώνει ότι ο Κυριακάτικος αγώνας ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ- ΚΑΡΑΒΑΣ θα μεταδοθεί ζωντανά διαδικτυακά  σε  live streaming από το Sportaltv.gr.

 

 

 

Ποινές Ποδοσφαιριστών

 

Η Πειθαρχική Επιτροπή της  Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις  σχετικές διατάξεις του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα της Ε.Π.Ο., καθώς επίσης τα Φύλλα Αγώνων Πρωταθλήματος της 10&11.2.2018, διοργάνωσης της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ, επιβάλλει ποινές σε ποδοσφαιριστές σωματείων ως εξής:

 

ΜΠΟΥΖΑΛΙ Ν. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ  ΔΥΟ (2) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 11.2.2018 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 20€

 

ΝΤΑΗΣ Α. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 11.2.2018.

 

ΜΑΡΚΑΤΖΙΝΟΣ Β-Ι ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 12.2.2018.

 

ΚΑΡΑΚΑΣΟΓΛΟΥ Π. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 11.2.2018 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 10€

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ  ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 12.2.2018 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 10€

 

 

 

Κλήσεις σε απολογία

 

Από την Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. Πειραιά καλούνται σε γραπτή απολογία τα σωματεία ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ, ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ (αγώνας ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ στις 10.2.2018) και ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ (αγώνας ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ στις 11.2.2018).

 

*Τα σχετικά υπομνήματα θα πρέπει μνα υποβληθούν στην γραμματεία της Ένωσης έως και 3 ημέρες από τη σχετική ενημέρωση των σωματείων και των εκπροσώπων τους.

 

 

Related posts

Ανατροπή και «βήμα» παραμονής από ΑΟ Κορυδαλλό

Nάσος Φακίδης

ΕΠΣΠ (Κύπελλο β’ φάση): Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (17 και 18/9)

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣ Μηνάς Χατζηαντωνίου Τεχνικός Διευθυντής του Α.Π.Ο. Κερατσίνι .20-11-16 VIDEO

Ρένος Γιαμπουράς