21.2 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (17/2) 16ης, 17ης, 20ης & 24ης αγωνιστικής στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής

Στα ματς του Σαββάτου (17/2) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

1ος όμιλος – 17η αγωνιστική

 

ΑΕ Διδυμοτείχου-Ελπίδα Σκουτάρεως 2-2 

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Ορφέας Ξάνθης 0-0 

Δόξα Προσκυνητών-Καβάλα 1-2 

Αρής Αβάτου-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 4-0

Αετός Ορφανού-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-1 

Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης 2-1 

 

2ος όμιλος – 24η αγωνιστική

 

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Άρης Παλαιοχωρίου 0-1 

Νάουσα-Καμπανιακός 1-2 

Αγροτικός Αστέρας-Αλμωπός Αριδαίας 2-1 

Μακεδονικός-Ηρακλής 1-0 

ΑΕ Καρίτσας-Πιερικός 0-0 

ΑΟ Καρδίας-ΑΠΕ Λαγκαδά 0-1 

Κιλκισιακός-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 1-0 

 

Ρεπό: Εδεσσαϊκός

 

3ος όμιλος – 20η αγωνιστική

 

ΑΕ Λευκίμμης-ΑΕΠ Καραγιαννίων 1-0 

Δόξα Κρανούλας-Θεσπρωτός 2-0 

Μακεδονικός Φούφα-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-1 

Καστοριά-Νέος Αμφίλοχος 0-3 α.α

Πανλευκάδιος-Ερμής Αμυνταίου 1-1 

Εθνικός Φιλιππιάδας-Σκουφάς Κομποτίου 0-0 

 

Ρεπό: Αστέρας Παραποτάμου

 

4ος όμιλος – 20η αγωνιστική

 

ΝΠΣ Βόλος-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 

Διγενής Νεοχωρίου-Αστέρας Ιτέας 0-2 

Νίκη Βόλου-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-0 

ΑΠΟΚ Βελούχι-Ρήγας Φεραίος 2-3 

Θήβα-Ολυμπιακός Βόλου 1-0 

ΓΣ Αλμυρού-ΑΟ Σελλάνων 1-1 

 

Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων

 

5ος όμιλος – 16η αγωνιστική

 

Αστέρας Βλαχιώτη-Ζάκυνθος 4-0 

Διαγόρας Βραχνέικων-Αχαϊκή 0-0 

ΠΑΟ Βάρδας-Παλληξουριακός 4-0 

Παναρκαδικός-Πανηλειακός 2-0 

Καλαμάτα-Τσικλητήρας Πύλου 0-0 

Αστέρας Αμαλιάδας-Λεωνίδιο 3-0 

 

6ος ομιλος – 16η αγωνιστική

 

Ασπρόπυργος-Προοδευτική 1-1 

Πέλοπας Κιάτου-Κερατσίνι 1-2 

Εθνικός-Ιάλυσος 2-0 

Ιωνικός-Λουτράκι 2-0

Διαγόρας-Ρόδος 1-0

 

Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού

 

7ος όμιλος – 16η αγωνιστική

 

Πανθηραϊκός-Ερμιονίδα 2-1 

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Χαλκίδα 0-0 

Θύελλα Ραφήνας-Τριγλία Ραφήνας 1-0 

Ταμυναϊκός-Αήττητος Σπάτων 0-2 

Παναργειακός-Αιολικός (Κυριακή 18/2-13:15)

 

Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

 

8ος όμιλος – 16η αγωνιστική

 

ΑΟ Παλαιοχώρας-Ηρόδοτος 1-0 

Ερμής Ζωνιανών-Αιγάλεω 1-5 

Αγιός Ιερόθεος-Φωστήρας 0-0 

Ηλυσιακός-Κηφισιά 2-0 

ΟΦ Ιεράπετρας-Ατσαλένιος 0-0

 

Ρεπό: ΑΕ Μυλοποτάμου

Related posts

Γενική Συνέλευση για την Θύελλα Ραφήνας

Ρένος Γιαμπουράς

Τώρα live από το Abola η κοπή πίττας των Προπονητών Αθήνας

Κωνσταντίνος Ράπτης

Κοινό αίτημα Νίκης Βόλου και ΟΦ Ιεράπετρας για αλλαγή γηπέδου και ώρας σχετικά με τον τελικό Κυπέλλου Ερασιτεχνών

Abola Team 2