18.8 C
Αθήνα
Οκτώβριος 26, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές, οι παρατηρητές και οι παρατηρητές διαιτησίας στα ημιτελικά του Κυπέλλου (Τετάρτη 21/2) αλλά και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) στην ΕΠΣΑΝΑ και η ανακοίνωση για την δικαιολόγηση απουσιών παικτών των Μικτών

Οι διαιτητές, οι παρατηρητές αλλά και οι παρατηρητές διαιτησίας στα ημιτελικά του Κυπέλλου (Τετάρτη 21/2) αλλά και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) στην ΕΠΣΑΝΑ έχουν ως εξής:

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 24/02/18 15:30    
2. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 24/02/18 15:30    
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 24/02/18 15:30    
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 25/02/18 15:30    
5. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/02/18 15:30    
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 25/02/18 15:30    
7. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 25/02/18 15:30    
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Κερατέας Κυριακή 25/02/18 15:30    
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Τετάρτη 21/02/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
10. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Ραφήνας Τετάρτη 21/02/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 24/02/18 15:30    
12. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 24/02/18 15:30    
13. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 25/02/18 15:30    
14. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 25/02/18 15:30    
15. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 25/02/18 15:30    
16. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 25/02/18 15:30    
17. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 25/02/18 15:30    
18. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 25/02/18 15:30    
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 24/02/18 15:30    
20. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Διονύσου Σάββατο 24/02/18 15:30    
21. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 24/02/18 15:30    
22. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γραμματικού Κυριακή 25/02/18 15:30    
23. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 25/02/18 15:30    
24. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γέρακα Κυριακή 25/02/18 15:30    
25. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 25/02/18 15:30

 

Σε ανακοίνωση σχετικά με την δικαιολόγηση απουσιών παικτών των Μικτών επισημαίνονται τα εξής:

Μπορείτε να έρθετε να παραλάβετε από τα γραφεία της Ένωσης έγγραφο σχετικά με την δικαιολόγηση απουσιών των Μεικτών Ομάδων για την ημερομηνία 20/12/2017.

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ ΑΝΟΙΞΗ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ ΦΑΣΕΙΣ 2-1 ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ 5-11-16 VIDEO

Ρένος Γιαμπουράς

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (13/1 και 14/1) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στους επαναληπτικούς της ημιτελικής φάσης (Τετάρτη 7/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3