20.3 C
Athens
Νοέμβριος 21, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) και στις τρεις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) και στις τρεις κατηγορίες της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00    
2. ΡΟΥΦ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/02/18 15:00    
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/02/18 15:00    
4. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/02/18 15:00    
5. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/02/18 15:00    
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 25/02/18 15:00    
7. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 25/02/18 15:00    
8. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 25/02/18 15:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 15:00    
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 15:00    
11. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00    
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 15:00    
13. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00    
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 25/02/18 11:00    
15. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/02/18 15:00    
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 25/02/18 15:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 15:00    
18. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/02/18 15:00    
19. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/02/18 15:00    
20. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 25/02/18 11:00    
21. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/02/18 11:00    
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 25/02/18 15:00    
23. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 25/02/18 15:00    
24. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/02/18 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00    
26. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/02/18 15:00    
27. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 24/02/18 15:00    
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 15:00    
29. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 15:00    
30. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/02/18 15:00    
31. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/02/18 15:00    
32. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/02/18 15:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00    
34. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 24/02/18 15:00    
35. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 15:00    
36. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 25/02/18 11:00    
37. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 25/02/18 11:00    
38. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/02/18 15:00    
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 15:00    
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 25/02/18 15:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00    
42. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00    
43. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΟΨ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/02/18 15:00    
44. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00    
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 10:00    
46. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/02/18 12:00    
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 25/02/18 15:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/02/18 15:00    
49. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/02/18 15:00    
50. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 11:00    
51. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 11:00    
52. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 25/02/18 15:00    
53. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 15:15    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00    
55. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00    
56. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/02/18 09:00    
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 25/02/18 11:00    
58. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/02/18 12:00    
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 25/02/18 15:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 24/02/18 15:00    
61. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00    
62. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/02/18 09:00    
63. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 25/02/18 10:00    
64. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/02/18 11:30    
65. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/02/18 15:00

Related posts

Ανανέωσε για 4η χρονιά με τον υπεύθυνο των Ακαδημιών Θωμά Πολίτη ο Πανιώνιος Καισαριανής

Abola Team 3

Πήρε το ντέρμπι η Ανθούπολη

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ισόπαλοι με σκορ 3-3 Άμιλλα Περιστερίου-Αμπελόκηποι στο ματς παραμονής στην Β’ ΕΠΣΑ: Υποβιβάστηκαν οι Αμπελόκηποι

Abola Team 3