21.7 C
Athens
Οκτώβριος 23, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) στον Πειραιά

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) στον Πειραιά έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 24/02/18 15:30    
2. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 25/02/18 12:30    
3. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 25/02/18 13:00    
4. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 15:30    
5. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 25/02/18 15:30    
6. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 25/02/18 15:30    
7. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 25/02/18 16:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 24/02/18 15:30    
9. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:30    
10. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 24/02/18 15:30    
11. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 25/02/18 15:30    
12. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 25/02/18 15:30    
13. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 25/02/18 15:30    
14. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Δευτέρα 26/02/18 16:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:30    
16. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 24/02/18 15:30    
17. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 25/02/18 10:00    
18. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 25/02/18 10:30    
19. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 25/02/18 11:00    
20. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 25/02/18 13:00    
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 25/02/18 13:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 15:30    
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 24/02/18 15:30    
24. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 24/02/18 15:30    
25. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 13:00    
26. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 25/02/18 13:00    
27. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 25/02/18 15:00    
28. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 25/02/18 15:30    
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 24/02/18 15:30    
30. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 10:30    
31. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 25/02/18 10:30    
32. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 25/02/18 13:00    
33. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 25/02/18 15:30

Related posts

Η ομάδα Παίδων του Ατρόμητου Κερατσινίου 4-0 τον Φοίβο Νέου Κόσμου (ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ)

Abola Team 3

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 23/9 και 24/9 στον Πειραιά

Abola Team 3

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΠΣΠ

Ρένος Γιαμπουράς