17 C
Αθήνα
Οκτώβριος 31, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) στην ΕΠΣΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
2. ΡΟΥΦ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.  
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/02/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
4. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
5. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
7. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
8. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.  
11. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.  
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.  
13. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
15. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
18. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
19. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
20. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 25/02/18 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
21. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.  
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
23. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.  
24. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.  
26. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
28. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
29. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.  
30. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
31. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
32. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
34. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
35. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π.  
36. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 25/02/18 11:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
37. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 25/02/18 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
38. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
42. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΝΙΩΤΗ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
43. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΟΨ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
44. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 10:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
46. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/02/18 12:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
49. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
50. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
51. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
52. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΕΓΙΟΣ Γ.  
53. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 15:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
55. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.  
56. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/02/18 09:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
58. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/02/18 12:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 25/02/18 15:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.  
61. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.  
62. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/02/18 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
63. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 25/02/18 10:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
64. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/02/18 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
65. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 09:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
67. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 09:00   Αναβλήθηκε
68. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/02/18 09:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
69. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 09:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
70. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/02/18 17:30   Αναβλήθηκε
71. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/02/18 17:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
72. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 18:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/02/18 09:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
74. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
75. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
76. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
77. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 18:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
78. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/02/18 18:45 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
79. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 19:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/02/18 09:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
81. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 24/02/18 14:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
82. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 24/02/18 18:30 ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
83. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Κυριακή 25/02/18 10:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
84. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.  
85. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 11:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
86. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/02/18 12:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
2η αγωνιστική
87. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Πέμπτη 01/03/18 17:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 11:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
89. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 24/02/18 12:45 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
90. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 14:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
91. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 25/02/18 10:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
92. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 25/02/18 17:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
93. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 25/02/18 18:15 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
94. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/02/18 19:15 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 24/02/18 09:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
96. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/02/18 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
97. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/02/18 09:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
98. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 10:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
99. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
100. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
101. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 25/02/18 10:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/02/18 11:15 ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
103. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 24/02/18 11:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
104. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 17:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
105. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
106. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 25/02/18 10:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
107. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/02/18 17:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
108. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/02/18 17:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 09:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
110. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
111. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/02/18 17:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
112. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/02/18 17:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
113. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 25/02/18 19:30 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
114. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 24/02/18 09:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
115. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/02/18 10:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
116. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 10:45 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.  
117. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/02/18 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
118. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.  
119. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.  
120. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 18:45 ΜΑΡΔΑΣ Β.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 24/02/18 09:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
122. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 24/02/18 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.  
123. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 24/02/18 12:45 ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.  
124. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ.  
125. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 25/02/18 10:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
126. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/02/18 17:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΦΛΩΡΟΣ Χ.  
127. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 25/02/18 20:15 ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.  
5η αγωνιστική
128. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Τετάρτη 28/02/18 16:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
129. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 12:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.  
130. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/02/18 13:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
131. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 17:15 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
132. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 18:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.  
133. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 24/02/18 20:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
134. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/02/18 17:15 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.  
135. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/02/18 20:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.  
1η αγωνιστική
136. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 01/03/18 17:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
137. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.  
138. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 25/02/18 13:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
139. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
140. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 25/02/18 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
141. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 25/02/18 16:45 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
142. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 16:45 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
143. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/02/18 17:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
144. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 09:15 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.  
145. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 11:45 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.  
146. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/02/18 12:30 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ.  
147. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/02/18 10:00 ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ., ΛΙΑΚΑΣ Π.  
148. ΒΥΡΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 25/02/18 11:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.  
149. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/02/18 19:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΑΟΥΜ Δ.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
150. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.  
151. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 13:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.  
152. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 17:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
153. ΡΟΥΦ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/02/18 19:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
154. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΙΝΤΟΣ Δ.  
155. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/02/18 20:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
156. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 24/02/18 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
157. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 12:45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
158. ΡΟΥΦ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
159. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
160. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 25/02/18 13:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
161. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/02/18 19:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
162. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 24/02/18 10:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
163. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/02/18 11:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
164. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 11:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
165. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 14:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
166. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 19:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
167. ΑΕΚ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Κυριακή 25/02/18 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
168. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 25/02/18 11:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
169. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 10:15 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
170. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 24/02/18 10:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.  
171. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/02/18 10:45 ΧΙΟΝΗΣ Α.  
172. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 16:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
173. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 20:30 ΣΑΡΡΗΣ Α.  
174. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 25/02/18 17:15 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
175. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 11:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
176. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 11:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
177. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/02/18 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
178. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 12:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
179. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/02/18 18:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
180. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/02/18 18:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 24/02/18 09:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
182. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 10:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
183. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 11:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
184. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 12:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
185. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 20:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
186. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/02/18 09:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
187. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
188. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 24/02/18 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
189. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
190. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/02/18 19:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
191. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/02/18 19:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
192. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/02/18 11:45 ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
193. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 10:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
194. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 24/02/18 12:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
195. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
196. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 17:15 ΜΑΡΔΑΣ Β.  
197. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΡΟΥΦ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/02/18 20:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
198. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 09:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
199. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 13:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
200. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 13:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
201. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/02/18 19:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
202. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 20:30 ΜΑΡΔΑΣ Β.  
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
203. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
204. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/02/18 13:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
205. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/02/18 17:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
206. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 25/02/18 12:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
207. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/02/18 13:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.  
208. ΑΕΚ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 24/02/18 15:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
209. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/02/18 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
210. ΠΕΥΚΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
211. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 25/02/18 11:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
212. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
213. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 24/02/18 16:15 ΣΑΡΡΗΣ Α.  
214. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/02/18 18:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
215. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 25/02/18 10:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
216. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 17:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
217. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/02/18 11:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.  
218. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 17:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
219. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 20:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
220. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 12:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
221. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/02/18 17:15 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.

Related posts

Πρώτος σε συμμετοχές στο Ηράκλειο ο Θάνος Καριατλής

Abola Team 3

Οι πρώτοι σκόρερ στα μέχρι τώρα παιχνίδια στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

Abola Team 2

Συγχαίρει διαιτητικό τρίο και παρατηρητή η Νέα Ιωνία στο ματς με το Ρουφ

Abola Team 3