16.2 C
Αθήνα
Οκτώβριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές, οι παρατηρητές και οι υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές, παρατηρητές και υπερπαρατηρητές:

 

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 24/02/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
2. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 24/02/18 15:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 24/02/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 25/02/18 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
5. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/02/18 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 25/02/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
7. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 25/02/18 15:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Κερατέας Κυριακή 25/02/18 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 24/02/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 24/02/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
11. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 25/02/18 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 25/02/18 15:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
13. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 25/02/18 15:30 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
14. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 25/02/18 15:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
15. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 25/02/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
16. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 25/02/18 15:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 24/02/18 15:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Διονύσου Σάββατο 24/02/18 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
19. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 24/02/18 15:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γραμματικού Κυριακή 25/02/18 15:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
 
21. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 25/02/18 15:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
22. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γέρακα Κυριακή 25/02/18 15:30 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
 
23. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 25/02/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 24/02/18 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
25. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βάρης Σάββατο 24/02/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Κερατέας Σάββατο 24/02/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
27. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 24/02/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βούλας Σάββατο 24/02/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
29. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 24/02/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Ραφήνας Σάββατο 24/02/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ.  
31. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 24/02/18 11:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.  
Α Όμιλος Παίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 25/02/18 10:00 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.  
33. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κερατέας Κυριακή 25/02/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
34. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Κυριακή 25/02/18 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
35. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βουλιαγμένης Κυριακή 25/02/18 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
36. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 25/02/18 11:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
Β Όμιλος Παίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 25/02/18 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
38. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 25/02/18 10:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
39. ΜΑΡΚΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 25/02/18 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
40. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 25/02/18 10:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β.  
41. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γέρακα Κυριακή 25/02/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
Γ Όμιλος Παίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 25/02/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
43. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Κυριακή 25/02/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
44. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Δροσιάς Κυριακή 25/02/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
45. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 25/02/18 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
Δ Όμιλος Παίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 25/02/18 09:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
47. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 25/02/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
48. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αφιδνών Κυριακή 25/02/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
49. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 25/02/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
50. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 25/02/18 11:15 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
Α Όμιλος Παμπαίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 24/02/18 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
52. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 24/02/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
53. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βούλας Σάββατο 24/02/18 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
54. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 24/02/18 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
55. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 24/02/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Βoca Αrena Σάββατο 24/02/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
57. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 24/02/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.  
58. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/02/18 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
59. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 24/02/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
60. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Βoca Αrena Σάββατο 24/02/18 13:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ραφήνας Σάββατο 24/02/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
62. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 24/02/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
63. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Άνοιξης Σάββατο 24/02/18 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
64. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 24/02/18 12:30 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 24/02/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
66. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 24/02/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
67. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 24/02/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
68. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ BATISTA Σάββατο 24/02/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
69. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 24/02/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
Α Όμιλος Junior
(14η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 25/02/18 10:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
71. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κερατέας Κυριακή 25/02/18 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
72. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βουλιαγμένης Κυριακή 25/02/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
73. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βάρης Κυριακή 25/02/18 12:30 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.  
74. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/02/18 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
Β Όμιλος Junior
(14η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Planet Cosmos Κυριακή 25/02/18 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
76. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βoca Αrena Κυριακή 25/02/18 10:00 ΡΙΖΟΣ Δ.  
77. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 25/02/18 12:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
78. ΜΑΡΚΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 25/02/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
Γ Όμιλος Junior
(14η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 25/02/18 10:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
80. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 25/02/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
81. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 25/02/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
82. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Άνοιξης Κυριακή 25/02/18 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
83. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 25/02/18 14:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
Δ Όμιλος Junior
(14η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 25/02/18 10:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
85. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Πολυδενδρίου Κυριακή 25/02/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
86. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 25/02/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
87. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 25/02/18 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
PROJUNIOR A ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΑΟ ΩΡΙΩΝΕΣ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 25/02/18 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ.  
89. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 25/02/18 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
PROJUNIOR B ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γραμματικού Σάββατο 24/02/18 13:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
91. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 25/02/18 12:30 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
PROJUNIOR Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Συκαμίνου Κυριακή 25/02/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
93. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 25/02/18 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 24/02/18 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΡΙΖΟΣ Δ.  
95. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 24/02/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 24/02/18 00:00    
97. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 24/02/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
Κύπελλο Νέων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 24/02/18 00:00    
99. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Καλάμου Σάββατο 24/02/18 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 24/02/18 09:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
101. ΜΑΡΚΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/02/18 10:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.

 

Ορίστηκαν υπερπαρατηρητές μέλη του Δ.Σ. στους κάτωθι αγώνες :

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ-  ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ  ο κ.  ΚΟΡΜΑΝΙΩΤΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ –  ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ο κ.  ΜΕΝΤΖΑΦΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ο κ. ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ

ΘΗΣΕΑΣ  Ν ΜΑΚΡΗΣ –  ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ  ο κ.  ΜΑΣΟΥΡΑΣ

ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ  ΝΕΡΩΝ  – Γ.Σ  ΜΑΡΚΟ  ο κ. ΝΑΚΑΣ

ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΓΕΡΑΚΑΣ  ο κ. ΡΟΥΣΣΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΑ –  ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ  ο κ. ΜΕΝΤΖΑΦΟΣ

 

Related posts

Πρόεδρος της Υγειονομικής Επιτροπής της Super League ορίστηκε ο Φώντας Ρούσσης

Abola Team 2

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (18/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Έβαλε τα … θεμέλια για την παραμονή το Κρυονέρι

Abola Team