17 C
Αθήνα
Οκτώβριος 20, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (24/2) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (24/2) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-1
3. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 2-0
4. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 1-1
5. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 1-1
6. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 5-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 0-1
8. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-1
9. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-0
11. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-2
12. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-0
13. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-2
15. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-1
16. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π. 0-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 6-0
18. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΝΙΩΤΗ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-2
19. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΟΨ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-1
20. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 1-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-3
22. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-0
23. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-4
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-4
25. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 2-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 3-0
27. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 2-4
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 09:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι. Αναβλήθηκε
29. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 09:00   Αναβλήθηκε
30. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/02/18 09:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 1-2
31. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 09:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. Αναβλήθηκε
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/02/18 09:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. Αναβλήθηκε
33. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 0-2
34. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
35. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
36. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 18:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/02/18 09:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-0
38. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 24/02/18 14:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-2
39. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 24/02/18 18:30 ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 11:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 3-2
41. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 24/02/18 12:45 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-3
42. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 14:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 0-0
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 24/02/18 09:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-0
44. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/02/18 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-6
45. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/02/18 09:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. Αναβλήθηκε
46. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 10:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-3
47. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
48. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/02/18 11:15 ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-4
50. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 24/02/18 11:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 5-0
51. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 17:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
52. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 09:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-2
54. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 24/02/18 09:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-2
56. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/02/18 10:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-1
57. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 10:45 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-0
58. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/02/18 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-2
59. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.  
60. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 24/02/18 09:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 7-0
62. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 24/02/18 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-2
63. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 24/02/18 12:45 ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.  
64. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 12:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-0
66. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/02/18 13:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-0
67. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 17:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
68. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 18:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.  
69. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 24/02/18 20:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-0
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 09:15 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 2-1
72. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 11:45 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 2-2
73. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/02/18 12:30 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-4
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ. 2-0
75. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 13:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. 2-0
76. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 17:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
77. ΡΟΥΦ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/02/18 19:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
78. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 24/02/18 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-4
80. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 12:45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-3
81. ΡΟΥΦ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
82. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 24/02/18 10:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-1
84. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/02/18 11:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-2
85. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 11:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-2
86. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 14:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-1
87. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 19:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 10:15 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
89. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 24/02/18 10:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 1-2
90. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/02/18 10:45 ΧΙΟΝΗΣ Α.  
91. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 16:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
92. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 20:30 ΣΑΡΡΗΣ Α.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 11:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 3-3
94. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 11:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. Αναβλήθηκε
95. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/02/18 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-1
96. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 12:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-7
97. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/02/18 18:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 24/02/18 09:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. Αναβλήθηκε
99. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 10:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-1
100. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 11:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 10-3
101. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 12:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-4
102. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 20:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 5-0
104. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 24/02/18 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
105. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
106. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/02/18 19:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
107. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/02/18 19:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 10:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-1
109. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 24/02/18 12:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-3
110. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
111. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΡΟΥΦ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/02/18 20:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 09:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-5
113. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 13:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-1
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
114. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. Αναβλήθηκε
115. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/02/18 13:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
116. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/02/18 17:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/02/18 13:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 1-2
118. ΑΕΚ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 24/02/18 15:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-1
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-3
120. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 24/02/18 16:15 ΣΑΡΡΗΣ Α. 1-0
121. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/02/18 18:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
122. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/02/18 11:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 0-2
123. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 17:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
124. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 20:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.

Related posts

Συνεχίζει στους Αμπελόκηπους ο Γιώργος Μάλλης

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Καπράλος: «Ξεκαθαρίζουμε το ρόστερ»