15.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 27, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (24/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (24/2) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 24/02/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-0
2. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 24/02/18 15:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
0-1
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 24/02/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-2
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Τετάρτη 21/02/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-0
5. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Ραφήνας Τετάρτη 21/02/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-2
Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 24/02/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
3-0
7. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 24/02/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 24/02/18 15:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 0-4
9. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Διονύσου Σάββατο 24/02/18 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-2 
10. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 24/02/18 15:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
2-1
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 24/02/18 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 0-1
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βάρης Σάββατο 24/02/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-2
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Κερατέας Σάββατο 24/02/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. Αναβλήθηκε
14. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 24/02/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 0-2
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βούλας Σάββατο 24/02/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-2
16. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 24/02/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Ραφήνας Σάββατο 24/02/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ. 4-0
18. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 24/02/18 11:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 4-0
Α Όμιλος Παμπαίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 24/02/18 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
20. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 24/02/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
21. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βούλας Σάββατο 24/02/18 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
22. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 24/02/18 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
23. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 24/02/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 0-7
Β Όμιλος Παμπαίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Βoca Αrena Σάββατο 24/02/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-3
25. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 24/02/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 4-3
26. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/02/18 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι. 1-0
27. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 24/02/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
28. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Βoca Αrena Σάββατο 24/02/18 13:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-7
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ραφήνας Σάββατο 24/02/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 2-3
30. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 24/02/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
31. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Άνοιξης Σάββατο 24/02/18 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 2-1
32. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 24/02/18 12:30 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. 1-0
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 24/02/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 1-2
34. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 24/02/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 2-0
35. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 24/02/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
36. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ BATISTA Σάββατο 24/02/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 4-0
37. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 24/02/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 7-0
PROJUNIOR B ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γραμματικού Σάββατο 24/02/18 13:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 24/02/18 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΡΙΖΟΣ Δ. Αναβλήθηκε
40. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 24/02/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-3
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 24/02/18 00:00    
42. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 24/02/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 1-7
Κύπελλο Νέων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 24/02/18 00:00    
44. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Καλάμου Σάββατο 24/02/18 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 24/02/18 09:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. Αναβλήθηκε
46. ΜΑΡΚΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/02/18 10:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 2-0

Related posts

Οι υπερπαρατηρητές, οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (21/10 και 22/10) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Οριστικά στις 22/9 ξεκινάνε τα πρωταθλήματα Α’ και Β’ ΕΠΣΑΝΑ και στις 29/9 αρχίζει το πρωτάθλημα της Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Η ΕΠΣΑΝΑ για το τι θα ισχύσει στην περίοδο των εορτών, τα αναβληθέντα παιχνίδια και πρωταθλήματα προτζούνιορ, την κοπή πίτας και για τους υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου και την κλήρωση του Κυπέλλου

Abola Team 3