Στους αγώνες του Σαββάτου (24/2) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | 3-0 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) | 2-2 |
3. | ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) | 2-0 |
4. | ΚΑΡΑΒΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) | 2-1 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
5. | ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | 0-1 |
6. | ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) | 1-6 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) | 0-3 |
8. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) | 2-2 |
9. | Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) | 1-4 |
Γ Κατηγορία (18η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) | 0-2 |
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 11:15 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 3-3 |
12. | ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 24/02/18 | 18:30 | ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. | |
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 11:00 | ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. | |
14. | ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 11:00 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α. | |
15. | ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 18:00 | ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. | |
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 09:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | Αναβλήθηκε |
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΑΜΦΙΑΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 24/02/18 | 11:00 | ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. | |
18. | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 17:45 | ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | |
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
19. | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 11:00 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α. | |
20. | ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 13:00 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι. | 2-3 |
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 09:00 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ .. | |
22. | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 13:00 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. | |
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
23. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 09:00 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. | |
24. | ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 11:15 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | 4-1 |
25. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 13:00 | ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. | 6-2 |
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
26. | ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 13:15 | ΤΖΙΩΤΗΣ .. | |
27. | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 13:15 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 4-1 |
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
28. | ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 24/02/18 | 13:00 | ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. | |
29. | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 16:00 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. | |
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
30. | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 24/02/18 | 11:00 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
31. | ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 13:15 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | 3-0 |
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
32. | ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 11:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | Αναβλήθηκε |
33. | ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 17:45 | ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. |