17.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-1
2. ΡΟΥΦ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 2-1
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/02/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-0
4. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
5. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 0-2
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-1
7. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-2
8. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-1
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 2-0
11. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 1-1
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 1-1
13. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 5-0
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
15. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 2-1
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 0-1
18. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-1
19. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-0
20. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 25/02/18 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 4-0
21. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-2
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-5
23. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 1-4
24. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 4-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-0
26. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-2
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-0
28. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-0
29. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 1-3
30. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-2
31. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-1
32. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-2
34. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-1
35. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π. 0-0
36. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 25/02/18 11:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-1
37. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 25/02/18 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 0-2
38. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-3
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-1
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 6-0
42. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΝΙΩΤΗ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-2
43. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΟΨ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-1
44. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 1-1
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 10:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-0
46. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/02/18 12:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 8-0
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-3
49. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-0
50. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-4
51. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 0-1
52. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΕΓΙΟΣ Γ. 2-0
53. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 15:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. 3-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-4
55. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 2-0
56. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/02/18 09:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-2
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-4
58. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/02/18 12:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-1
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 25/02/18 15:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 2-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 3-0
61. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 2-4
62. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/02/18 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 1-2
63. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 25/02/18 10:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-0
64. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/02/18 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-2
65. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-1
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 09:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι. Αναβλήθηκε
67. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 09:00   Αναβλήθηκε
68. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/02/18 09:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 1-2
69. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 09:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. Αναβλήθηκε
70. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/02/18 17:30   Αναβλήθηκε
71. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/02/18 17:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
72. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 18:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/02/18 09:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. Αναβλήθηκε
74. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 0-2
75. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-0
76. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-7
77. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 18:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-3
78. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/02/18 18:45 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
79. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 19:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/02/18 09:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-0
81. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 24/02/18 14:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-2
82. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 24/02/18 18:30 ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 3-2
83. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Κυριακή 25/02/18 10:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-1
84. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-6
85. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 11:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-0
86. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/02/18 12:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-2
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 11:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 3-2
88. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 24/02/18 12:45 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-3
89. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 14:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 0-0
90. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 25/02/18 10:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 3-0
91. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 25/02/18 17:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
92. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 25/02/18 18:15 ΖΥΓΑΣ Π., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
93. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/02/18 19:15 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 24/02/18 09:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-0
95. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/02/18 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-6
96. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/02/18 09:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. Αναβλήθηκε
97. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 10:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-3
98. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-0
99. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-2
100. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 25/02/18 10:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-2
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/02/18 11:15 ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-4
102. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 24/02/18 11:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 5-0
103. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 17:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 8-0
104. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 1-1
105. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 25/02/18 10:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-0
106. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/02/18 17:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
107. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/02/18 17:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 09:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-2
109. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 0-1
110. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/02/18 17:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
111. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/02/18 17:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
112. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 25/02/18 19:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 24/02/18 09:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-2
114. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/02/18 10:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-1
115. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 10:45 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-0
116. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/02/18 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-2
117. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
118. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-1
119. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 18:45 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
120. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 24/02/18 09:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 7-0
121. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 24/02/18 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-2
122. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 24/02/18 12:45 ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 0-5
123. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ. 0-1
124. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 25/02/18 10:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 4-2
125. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/02/18 17:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΦΛΩΡΟΣ Χ.  
126. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 25/02/18 20:15 ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
127. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 12:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-0
128. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/02/18 13:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-0
129. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 17:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-4
130. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 18:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 4-0
131. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 24/02/18 20:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-2
132. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/02/18 17:15 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.  
133. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/02/18 20:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
134. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-0
135. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 25/02/18 13:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-1
136. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
137. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 25/02/18 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-2
138. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 25/02/18 16:45 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
139. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 16:45 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
140. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/02/18 17:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
141. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 09:15 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 2-1
142. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 11:45 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 2-2
143. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/02/18 12:30 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-4
144. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/02/18 10:00 ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ., ΛΙΑΚΑΣ Π. 1-0
145. ΒΥΡΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 25/02/18 11:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 0-6
146. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/02/18 19:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΑΟΥΜ Δ.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
147. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ. 2-0
148. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 13:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. 2-0
149. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 17:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 4-0
150. ΡΟΥΦ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/02/18 19:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-4
151. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-0
152. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/02/18 20:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
153. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 24/02/18 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-4
154. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 12:45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-3
155. ΡΟΥΦ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-1
156. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 19:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-3
157. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 25/02/18 13:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-4
158. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/02/18 19:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
159. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 24/02/18 10:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-1
160. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/02/18 11:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-2
161. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 11:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-2
162. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 14:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-1
163. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 19:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-0
164. ΑΕΚ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Κυριακή 25/02/18 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-4
165. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 25/02/18 11:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-1
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
166. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 10:15 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
167. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 24/02/18 10:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 1-2
168. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/02/18 10:45 ΧΙΟΝΗΣ Α. Αναβλήθηκε
169. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 16:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-1
170. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 20:30 ΣΑΡΡΗΣ Α. 8-0
171. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 25/02/18 17:15 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
172. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 11:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 3-3
173. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 11:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. Αναβλήθηκε
174. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/02/18 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-1
175. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 12:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-7
176. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/02/18 18:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 4-0
177. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/02/18 18:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
178. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 24/02/18 09:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. Αναβλήθηκε
179. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 10:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-1
180. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 11:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 10-3
181. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 12:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-4
182. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 20:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-1
183. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/02/18 09:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-4
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
184. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 5-0
185. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 24/02/18 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-0
186. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 3-0
187. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/02/18 19:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-0
188. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/02/18 19:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 7-0
189. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/02/18 11:45 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 2-0
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
190. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 10:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-1
191. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 24/02/18 12:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-3
192. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 2-3
193. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΡΟΥΦ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/02/18 20:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-0
194. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 17:15 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
195. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 09:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-5
196. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 13:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-1
197. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 13:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-1
198. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/02/18 19:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
199. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 20:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
200. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. Αναβλήθηκε
201. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/02/18 13:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
202. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/02/18 17:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 9-0
203. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 25/02/18 12:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-1
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
204. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/02/18 13:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 1-2
205. ΑΕΚ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 24/02/18 15:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-1
206. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/02/18 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-1
207. ΠΕΥΚΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
208. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 25/02/18 11:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 4-2
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
209. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-3
210. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 24/02/18 16:15 ΣΑΡΡΗΣ Α. 1-0
211. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/02/18 18:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-4
212. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 25/02/18 10:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-2
213. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 17:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
214. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/02/18 11:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 0-2
215. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 17:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-3
216. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 20:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-2
217. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 12:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-3
218. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/02/18 17:15 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.

Related posts

Το αγωνιστικό πρόγραμμα στο 2ο όμιλο της Α’ Αθηνών

Abola Team

Βλάχος Χρήστος (Απόλλων Χαλανδρίου): “Γεμάτο ματς, παρά το 0-0”

Κωνσταντίνος Ράπτης

ΕΠΣΑ: Τα πλήρη αποτελέσματα του Σαββάτου (7/3)

Abola Team