33.3 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (3 και 4/3) στην ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (3 και 4/3) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00    
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00    
3. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 04/03/18 15:00    
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΡΟΥΦ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 04/03/18 15:00    
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/03/18 15:00    
6. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 04/03/18 15:00    
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:00    
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:30    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00    
10. ΠΕΥΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 03/03/18 15:00    
11. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/03/18 15:00    
12. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00    
13. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 04/03/18 15:00    
14. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 04/03/18 15:00    
15. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/03/18 15:00    
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/03/18 15:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/03/18 15:00    
18. ΙΑΣΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00    
19. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/03/18 15:00    
20. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 04/03/18 11:00    
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 04/03/18 11:00    
22. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 04/03/18 11:30    
23. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/03/18 15:00    
24. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 04/03/18 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/03/18 15:00    
26. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00    
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/03/18 15:00    
28. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/03/18 15:00    
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/03/18 15:00    
30. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/03/18 15:00    
31. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:00    
32. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/03/18 15:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 03/03/18 15:00    
34. ΒΥΡΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00    
35. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00    
36. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 03/03/18 15:00    
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:30    
38. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:00    
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:00    
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 04/03/18 15:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/03/18 15:00    
42. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00    
43. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/03/18 11:00    
44. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/03/18 11:00    
45. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 04/03/18 15:00    
46. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 04/03/18 15:00    
47. ΠΟΨ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 03/03/18 15:00    
49. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 11:00    
50. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/03/18 11:00    
51. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/03/18 12:00    
52. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:00    
53. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:30    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/03/18 15:00    
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 03/03/18 15:00    
56. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/03/18 15:00    
57. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/03/18 09:30    
58. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:00    
59. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/03/18 15:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/03/18 09:00    
61. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 04/03/18 11:00    
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 11:00    
63. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 04/03/18 11:00    
64. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/03/18 15:00    
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 04/03/18 15:00    
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Πέμπτη 01/03/18 17:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Τετάρτη 28/02/18 16:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 01/03/18 17:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.

Related posts

Πέρασε με τεσσάρα ο Χαραυγιακός από την Αργυρούπολη

Κωνσταντίνος Ράπτης

Συνεχίζει αήττητη η Αργυρούπολη!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Τα αποτελέσματα της Τετάρτης (18/10) στο Κύπελλο ΕΠΣΑ

Abola Team 3