34.1 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 20, 2021
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) στην Γ’ Εθνική

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) στην Γ’ Εθνική και στους οκτώ ομίλους ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

ΑΓΩΝ.ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Α ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ

19 1.1 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ

ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ Α.Ε.

ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ

ΑΠΣ

ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΤΣΑΚΙΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΤΕΡΕΤΙΔΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

19 1.1 04/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΕΛΩΝΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ

Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΛΑΖΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

19 1.1 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΟΦΡΥΝΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΙΟΥ

ΑΣ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΣ ΕΒΡΟΥ

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ

ΚΙΤΣΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΒΡΟΥ

ΒΛΑΧΟΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

19 1.1 03/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ

ΟΡΦΕΑΣ PUMA

ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ

ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

ΔΑΝΔΑΝΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

19 1.1 04/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΝΕΣΤΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ

ΦΩΤΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

19 1.1 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡ/ΡΙΟΥ

ΑΠΣ

Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ

ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΜΣ

ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΓΚΟΝΤΟΛΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ

ΟΜΕΡ ΞΑΝΘΗΣ

ΜΠΕΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

26 1.2 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΑΠO

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΣ

ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΠΑΡΑΣΙΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΚΟΥΖΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

26 1.2 04/03/18 15:00 ΓΗΠ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΥ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΜΦΑΟΦΧ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΕΠ

ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΔΡΟΣΙΝΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

26 1.2 04/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΝΑΟΥΣΑΣ ΝΑΟΥΣΑ ΦΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ

ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ

ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

26 1.2 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΚΑΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΦΥΡΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΖΙΟΛΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

26 1.2 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

26 1.2 04/03/18 15:00 ΓΗΠ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ

 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞ/ΑΣ

ΑΣ

ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΠΑΣΣΑΛΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΛΛΑΣ

26 1.2 04/03/18 15:00 ΔΗΜ ΓΗΠ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΗΜΑΘ.

Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ

ΤΡΙΚ.ΗΜΑΘ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΑΝΑΣΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

22 1.3 04/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΑΟΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ ΑΕΠ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΤΙΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΜΠΙΤΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

22 1.3 04/03/18 14:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ

Ο ΕΡΜΗΣ

ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ

ΜΠΟΥΜΠΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΘΑΝΑΣΙΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΤΟΜΑΡΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

22 1.3 04/03/18 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΓΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

22 1.3 04/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

 ΑΣΚ

ΓΚΙΑΦΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΝΤΟΥΚΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

22 1.3 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΑΕ

ΣΚΟΥΦΑΣ

ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΤΑΪΚΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

22 1.3 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ ΜΠΑΪΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΝΤΟΜΑΡΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΕΦΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

22 1.4 04/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΑΠO

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ

ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ

ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΠΑΤΣΟΥΛΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

22 1.4 03/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

1937 ΑΣ

ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

22 1.4 04/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΟΙΧΑΛΙΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ

ΠΑΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΠΡΑΧΑΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΤΕΓΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΚΑΛΥΒΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

22 1.4 04/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΣ Η ΘΗΒΑ ΑΟ

ΜΠΛΟΥΝΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΡΙΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

22 1.4 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΤΟ ΒΕΛΟΥΧΙ ΑΠΟΚ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΑΟΦ

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΤΙΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

22 1.4 04/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΙΤΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΑΣ ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΙΟΥ

ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

Ε.Π.Ο.

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ

2017- 2018

18η 19η 22η 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΡΙΣΜΟΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

18 1.5 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΠΣ

ΠΥΛΟΥ ΑΟ Κ

ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

18 1.5 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΒΡΑΧΝΑΙΚΩΝ ΑΟ

ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ

ΑΟ

ΔΡΑΓΑΤΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΑΛΛΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΑΨΑΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

18 1.5 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΜΟΛΑΩΝ

Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

ΑΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ

ΓΚΑΜΑΡΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΟΡΤΕΣΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

18 1.5 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΣ ΑΧΑΪΚΗ ΑΕ ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

18 1.5 04/03/18 15:00 ΔΗΜ ΓΗΠ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ

ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

ΑΟ

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΨΑΡΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΠΟΡΦΥΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

18 1.5 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΟΠ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΜΠΟΡΤΖΑΡΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

18 1.6 03/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΙΑΛΥΣΟΥ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΝΕΟΛΑΙΑ

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΚΟΥΦΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

18 1.6 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΙΑΤΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ 1926

ΓΠΣ

ΖΕΥΓΟΛΑΤΕΙΟΥ ΑΟ

ΚΑΚΡΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΤΣΙΡΙΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

18 1.6 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΡΟΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΝΤΑΒΕΛΑΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΛΙΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

18 1.6 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-

ΔΟΞΑ ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΠΑΟ

ΒΛΑΧΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΗΤΑΡΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΕΤΣΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

18 1.6 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

Π.ΣΑΛΠΕΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΠO ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΟΝΙΑΡΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

18 1.7 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΑΟ

ΒΕΡΓΕΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΚΥΡΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

18 1.7 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕ ΠΣ

ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΑΟ

ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΜΑΧΑΙΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΙΟΥ

18 1.7 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΦΣΑ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΑΡΓΥΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΔΑΛΛΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΨΑΛΙΔΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

18 1.7 04/03/18 15:00 Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠO ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ

ΣΕΛΙΜΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

18 1.7 04/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΑΠO

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΦΙΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΔΕΛΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

18 1.8 04/03/18 15:00 ΔΗΜ ΤΑΥΡΟΥ

Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗ ΦΩΣΤΗΡ ΑΠO ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΣΑ

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΝΤΟΥΛΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

18 1.8 04/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ ΓΡΙΜΜΑΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ

ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΑΓΑΔΑΚΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

18 1.8 04/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΖΩΝΙΑΝΩΝ

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

ΑΟ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕ

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

18 1.8 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΟΡΩΝΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

18 1.8 04/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ

ΡΟΥΤΣΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

Related posts

Φιλική «τεσσάρα» η Θύελλα Ραφήνας

Abola Team 2

Οι τρεις παίκτες που έπαιξαν σημαντικό ρόλο στην πορεία του Γιούχτα

Abola Team 2

Διοικούσα επιτροπή Ηλυσιακού: Σας χρειαζόμαστε όλους

Ρένος Γιαμπουράς