15.7 C
Αθήνα
Οκτώβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές, οι παρατηρητές και οι υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/3) στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές, παρατηρητές και υπερπαρατηρητές:

Α Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Καλυβίων Σάββατο 03/03/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
2. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 03/03/18 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 03/03/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Σάββατο 03/03/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
5. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 03/03/18 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
 
6. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Μαραθώνα Κυριακή 04/03/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βάρης Κυριακή 04/03/18 15:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
8. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 04/03/18 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΑΚ Παλλήνης Τετάρτη 07/03/18 15:00    
10. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Καλυβίων Τετάρτη 07/03/18 15:00    
Β Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Δροσιάς Σάββατο 03/03/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
12. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 03/03/18 15:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
13. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 03/03/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
 
14. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 04/03/18 15:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
15. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Γέρακα Κυριακή 04/03/18 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
16. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αφιδνών Κυριακή 04/03/18 15:30 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
17. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 04/03/18 15:30 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
18. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κρυονερίου Κυριακή 04/03/18 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κουβαρά Σάββατο 03/03/18 15:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
20. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 03/03/18 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
21. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ανθούσας Σάββατο 03/03/18 15:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
22. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γραμματικού Κυριακή 04/03/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
23. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αυλώνα Κυριακή 04/03/18 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
24. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 04/03/18 15:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
 
25. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Βούλας Κυριακή 04/03/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Βάρης Σάββατο 03/03/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
27. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 03/03/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ.  
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 03/03/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
29. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 03/03/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 03/03/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 03/03/18 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Ραφήνας Σάββατο 03/03/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
33. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 03/03/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
Β Φάση Παίδων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 04/03/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.  
35. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 04/03/18 12:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.  
Β Φάση Παίδων Β Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βάρης Κυριακή 04/03/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
37. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Άννας Κυριακή 04/03/18 12:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
Β Φάση Παίδων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΡΚΟ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 04/03/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.  
Β Φάση Παίδων Δ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Κρυονερίου Κυριακή 04/03/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.  
40. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 04/03/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
Α Όμιλος Παμπαίδων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 03/03/18 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
42. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Καλυβίων Σάββατο 03/03/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
43. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αναβύσσου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
44. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 03/03/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
45. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βάρης Σάββατο 03/03/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 03/03/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
47. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Διώνης Σάββατο 03/03/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
48. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 03/03/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
49. ΜΑΡΚΟ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Μαρκόπουλου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
50. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών Σάββατο 03/03/18 13:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Δροσιάς Σάββατο 03/03/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
52. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 03/03/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.  
53. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Μαραθώνα Σάββατο 03/03/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
54. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 03/03/18 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
56. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Συκαμίνου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
57. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.  
58. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 03/03/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
59. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 03/03/18 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
Α Όμιλος Junior
(15η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ARENA ΒΑΡΗΣ Σάββατο 03/03/18 12:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
61. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 04/03/18 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
62. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 04/03/18 12:30 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.  
63. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Κυριακή 04/03/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
64. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 04/03/18 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
Β Όμιλος Junior
(15η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 04/03/18 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
66. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 04/03/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
67. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 04/03/18 12:30 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.  
68. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 04/03/18 13:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
Γ Όμιλος Junior
(15η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γραμματικού Κυριακή 04/03/18 10:00 ΝΙΚΑΣ Γ.  
70. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 04/03/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
71. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Διονύσου Κυριακή 04/03/18 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
72. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Κυριακή 04/03/18 12:30 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
73. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 04/03/18 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ.  
Δ Όμιλος Junior
(15η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 04/03/18 10:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
75. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Καπανδριτίου Κυριακή 04/03/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π.  
76. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Νέων Παλατίων Κυριακή 04/03/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
77. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νικολακάκη Κυριακή 04/03/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
PROJUNIOR A ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΟ ΩΡΙΩΝΕΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 04/03/18 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
79. ΜΑΡΚΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 04/03/18 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
PROJUNIOR B ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 04/03/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
81. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 04/03/18 13:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
PROJUNIOR Γ ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 04/03/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
83. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 04/03/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 03/03/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.  
85. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γέρακα Σάββατο 03/03/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γραμματικού Σάββατο 03/03/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
87. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Συκαμίνου Σάββατο 03/03/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
Κύπελλο Νέων Γ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 03/03/18 00:00    
89. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καλάμου Σάββατο 03/03/18 10:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΡΚΟ Κρυονερίου Σάββατο 03/03/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
91. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.  
Κύπελλο Παίδων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 04/03/18 10:00    
93. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αφιδνών Κυριακή 04/03/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
Κύπελλο Παίδων Β Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 04/03/18 10:00 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.  
95. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Βουλιαγμένης Κυριακή 04/03/18 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
Κύπελλο Παίδων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Ανθούσας Κυριακή 04/03/18 10:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
97. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Κυριακή 04/03/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
Κύπελλο Παίδων Δ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Διονύσου Κυριακή 04/03/18 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
99. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 04/03/18 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
Κύπελλο Παίδων Ε Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 04/03/18 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
101. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 04/03/18 11:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Κύπελλο Παίδων ΣΤ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Ραφήνας Κυριακή 04/03/18 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.

 

Ορίστηκαν Υπερπαρατηρητές μέλη του Δ.Σ. στους κάτωθι αγώνες :

 

 

ΑΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ –  ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ο κ.ΜΕΝΤΖΑΦΟΣ

 

ΑΟ ΑΝΟΙΞΗ – ΑΘΕ Ν.ΜΑΚΡΗΣ ο κ. ΝΑΚΑΣ

 

ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ο κ. ΚΟΝΤΟΥΛΑΣ

 

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ο κ. ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ

 

ΓΣ ΜΑΡΚΟ –  ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ο  κ.ΡΟΥΣΣΗΣ

 

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ο κ. ΚΟΡΜΑΝΙΩΤΗΣ

 

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ  ο κ.ΠΕΠΠΑΣ

 

ΚΥΑΝΟΥΣ Α.ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ο κ.ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ

Related posts

Η κλήρωση της ΕΠΣΑΝΑ στις 12/9

Abola Team 2

Ο Σαρωνικός 2-0 την Κ20 του Ατρόμητου

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3