Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (3/4) στα ματς της ΕΠΣΑ.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 1-1 |
2. | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. | 1-0 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. | 2-0 |
4. | ΠΕΥΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. | 1-1 |
5. | ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α. | 0-1 |
6. | ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 2-0 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. | 1-0 |
8. | ΙΑΣΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. | 3-0 |
9. | ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. | 1-3 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΓΟΥΔΗ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. | 3-0 |
11. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. | 1-1 |
12. | ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. | 1-1 |
13. | ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. | 1-1 |
14. | ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. | 0-1 |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
15. | ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. | 1-2 |
16. | ΒΥΡΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ. | 2-0 |
17. | ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | 2-3 |
18. | ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. | 3-0 |
19. | ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:30 | ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | 0-0 |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
20. | ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. | 2-3 |
21. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. | 0-2 |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΣΑΡΡΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | 0-2 |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
23. | ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΖΥΓΑΣ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. | 2-0 |
24. | ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. | 0-1 |
25. | ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. | 4-1 |