17.6 C
Αθήνα
Απρίλιος 14, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (3/3) στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (3/4) στα ματς της ΕΠΣΑ.

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-1
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 2-0
4. ΠΕΥΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 1-1
5. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α. 0-1
6. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0
8. ΙΑΣΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 3-0
9. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 3-0
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1
12. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-1
13. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-1
14. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-2
16. ΒΥΡΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-0
17. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-3
18. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 3-0
19. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 2-3
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 0-2
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-0
24. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 0-1
25. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 4-1

Related posts

Ανανέωσε και ο Βασίλης Τζαμαλής στην Κηπούπολη

Abola Team 3

Η διαδικτυακή μας εκπομπή συνεχίζεται

admin

Το fair play της χρονιάς στο Χαϊδάρι από τον Παυλόπουλο!

Κωνσταντίνος Ράπτης