29 C
Αθήνα
Αύγουστος 14, 2022
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (3/3) στα ματς της ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (3/4) στα ματς της ΕΠΣANA.

Α Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Καλυβίων Σάββατο 03/03/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
2. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 03/03/18 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-2
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 03/03/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-0
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Σάββατο 03/03/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
0-1
5. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 03/03/18 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
0-1
Β Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Δροσιάς Σάββατο 03/03/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
7. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 03/03/18 15:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-0
8. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 03/03/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
3-1
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κουβαρά Σάββατο 03/03/18 15:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 03/03/18 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-3
11. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ανθούσας Σάββατο 03/03/18 15:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)

Related posts

Οι πρώτοι σκόρερ στα μέχρι τώρα παιχνίδια στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Άλλο επίπεδο και στην κοπή της πίτας η ΕΠΣΑΝΑ του Δημήτρη Γιαρένη-Παρόντες ο πρόεδρος της ΕΠΟ Βαγγέλης Γραμμένος, παράγοντες του επαγγελματικού ποδοσφαίρου και βουλευτές

Abola Team 3

Η ΕΠΣΑΝΑ για το τι θα ισχύσει στην περίοδο των εορτών, τα αναβληθέντα παιχνίδια και πρωταθλήματα προτζούνιορ, την κοπή πίτας και για τους υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου και την κλήρωση του Κυπέλλου

Abola Team 3