16.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα πλήρη αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (3/3) στην ΕΠΣΑ

Τα πλήρη αποτελέαματα στα ματς του Σαββάτου (3/3) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-1
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 2-0
4. ΠΕΥΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 1-1
5. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α. 0-1
6. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0
8. ΙΑΣΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 3-0
9. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 3-0
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1
12. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-1
13. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-1
14. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-2
16. ΒΥΡΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-0
17. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-3
18. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 3-0
19. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 2-3
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 0-2
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-0
24. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 0-1
25. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 4-1
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/03/18 17:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 2-1
27. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 17:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
28. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/03/18 19:45 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/03/18 09:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-1
30. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/03/18 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 5-2
31. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 18:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 4-3
32. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/03/18 18:45 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-1
33. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 19:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 4-1
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Πέμπτη 01/03/18 17:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ. 1-3
8η αγωνιστική
35. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-0
36. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 6-1
37. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/03/18 17:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/03/18 10:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 4-1
39. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/03/18 17:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-1
40. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 03/03/18 19:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 3-1
41. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/03/18 19:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΣΑΡΡΗΣ Α. 0-3
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/03/18 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-4
43. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 03/03/18 10:45 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 5-0
44. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/03/18 12:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-1
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 12:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
46. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/03/18 12:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 0-1
47. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/03/18 16:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 3-1
48. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 3-0
49. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/03/18 19:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-1
50. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/03/18 20:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 03/03/18 10:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 4-0
52. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 10:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 4-1
53. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 03/03/18 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 1-5
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/03/18 14:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-1
55. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/03/18 17:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-1
56. ΙΑΣΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 17:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-1
57. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 19:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-5
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/03/18 10:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 3-0
59. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 03/03/18 12:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-2
60. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 03/03/18 12:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-1
61. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/03/18 19:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 3-0
62. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 03/03/18 19:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 01/03/18 17:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 4-1
7η αγωνιστική
64. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 03/03/18 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. 2-0
65. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 0-3
66. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 17:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-0
67. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 03/03/18 18:30 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 2-2
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 03/03/18 09:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-2
69. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/03/18 12:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΒΡΕΤΟΣ Δ. 5-1
70. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/03/18 19:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 03/03/18 12:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ. 1-0
72. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/03/18 19:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 4-0
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/03/18 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 3-1
74. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 17:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 4-1
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 10:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-0
76. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 03/03/18 12:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-3
77. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 03/03/18 12:45 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-1
78. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/03/18 19:15 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-0
79. ΙΑΣΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 19:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-1
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 10:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-3
81. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/03/18 12:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 9-0
82. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/03/18 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-1
83. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕΚ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 20:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 3-2
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 03/03/18 10:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-2
85. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 03/03/18 10:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-2
86. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/03/18 12:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-1
87. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 03/03/18 17:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 4-0
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 12:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 10-2
89. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/03/18 12:45 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 0-0
90. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 03/03/18 15:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 4-1
91. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/03/18 15:45 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-1
92. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/03/18 17:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/03/18 17:15 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-5
94. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/03/18 18:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-4
95. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/03/18 20:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/03/18 09:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-2
97. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 03/03/18 17:15 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-3
98. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/03/18 17:30 ΙΣΣΑ Α. 1-1
99. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 03/03/18 18:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-3
100. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/03/18 19:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 0-3

Related posts

Παπαπέτρου ο… άρχοντας του τελικού

Ο Βαγγέλης Ιντζέκαρος ανέλαβε την τεχνική ηγεσία των Πετραλώνων

Ρένος Γιαμπουράς

ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ! Έρχεται σχολή διαιτησίας στην ΕΠΣ Αθηνών

Κωνσταντίνος Ράπτης