1.7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 23, 2022
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα πλήρη αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (3/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα πλήρη αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (3/3) στην ΕΠΣΑΝΑ έχουν ως εξής:

Α Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Καλυβίων Σάββατο 03/03/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3-1
2. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 03/03/18 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-2
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 03/03/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-0
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Σάββατο 03/03/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
0-1
5. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 03/03/18 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
0-1
Β Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Δροσιάς Σάββατο 03/03/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
2-2
7. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 03/03/18 15:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-0
8. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 03/03/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
3-1
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κουβαρά Σάββατο 03/03/18 15:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-3
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 03/03/18 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-3
11. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ανθούσας Σάββατο 03/03/18 15:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
5-1
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Βάρης Σάββατο 03/03/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 3-2
13. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 03/03/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ. 2-0
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 03/03/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 1-0
15. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 03/03/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 5-0
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 03/03/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 2-1
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 03/03/18 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Ραφήνας Σάββατο 03/03/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 0-0
19. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 03/03/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 3-1
Α Όμιλος Παμπαίδων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 03/03/18 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
21. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Καλυβίων Σάββατο 03/03/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 4-2
22. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αναβύσσου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
23. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 03/03/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 1-2
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βάρης Σάββατο 03/03/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 03/03/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
26. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Διώνης Σάββατο 03/03/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
27. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 03/03/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
28. ΜΑΡΚΟ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Μαρκόπουλου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
29. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών Σάββατο 03/03/18 13:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 3-0
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Δροσιάς Σάββατο 03/03/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 0-8
31. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 03/03/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.  
32. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Μαραθώνα Σάββατο 03/03/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
33. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 03/03/18 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 3-2
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 2-4
35. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Συκαμίνου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 1-9
36. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 0-4
37. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 03/03/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-3
38. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 03/03/18 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 1-4
Α Όμιλος Junior
(15η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ARENA ΒΑΡΗΣ Σάββατο 03/03/18 12:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 03/03/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 2-3
41. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γέρακα Σάββατο 03/03/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γραμματικού Σάββατο 03/03/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-0
43. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Συκαμίνου Σάββατο 03/03/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 3-8
Κύπελλο Νέων Γ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 03/03/18 00:00    
45. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καλάμου Σάββατο 03/03/18 10:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. 0-6
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΡΚΟ Κρυονερίου Σάββατο 03/03/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 4-5
47. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 0-0

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (26-27/1)

Nάσος Φακίδης

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα σημερινά (13/11) αποτελέσματα

Abola Team