Τα πλήρη αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (3/3) στην ΕΠΣΔΑ έχουν ως εξής:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> (21η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ) |
1-1 |
2. | ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) |
1-1 |
3. | ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) |
3-1 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> (20η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:00 | ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., HABILAJ A. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) |
0-1 |
5. | ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 16:00 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ) |
3-0 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> (12η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
6. | ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 10:00 | HABILAJ A. | 2-1 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ> (12η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 03/03/18 | 11:30 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 3-0 α.α. |
8. | ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 12:00 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 0-4 |
9. | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 12:30 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 4-1 |
10. | ΒΥΖΑΣ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:30 | Αναβλήθηκε | |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 10:00 | ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. | 0-2 |
12. | Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΒΥΖΑΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ | Σάββατο | 03/03/18 | 13:00 | ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. | 3-1 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ | SPORTLAND | Σάββατο | 03/03/18 | 10:00 | ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. | 2-6 |
14. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 17:30 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 1-4 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
15. | ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ | ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB | Σάββατο | 03/03/18 | 10:00 | ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 5-1 |
16. | ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ | SUPER BALL | Σάββατο | 03/03/18 | 12:00 | Αναβλήθηκε |